Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak se mě stala taková příhodička. při parkování sem nechtěně nacouval do nějakého mercedesu, tak sem na chlapa počkal až přijde. Totálně nepříjemnej. Naštvanej, že to musel sepsat, tak mě furt nadával sprostě hrůza... pak mě začal vysvětlovat nějakého jeho teorie, že bych stejně ujel atd, když sem na něj počkal. P.S. je to nějaký doktor a chová se jak.... na jeho autě opravdu mini škrábanec, ale chápu že to chce nechat opravit, u mě nic...

hold je to hned :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych neujel, nemám tu povahu, vím jak jsem vytočenej když někdo něco udělá mně a ujede. Ale pokud by na mě vyjel tímto tónem, asi by svoje doktorské Mudr. vzdělání potřeboval hned aby si ošetřil střelná poranění. Chápu, že to člověka nasere, ale pokud ten dotyčný jedná slušně a ještě čeká, tak nejde o život. Okamžitě bych mu to vysvětlil.

Mně se stala také u předchozí O1, manželka šla shodou okolností ráno pro rohlíky a jeden co stál přede mnou nějaký montážní vůz pickap, tak jak couval tak taky se mi opřel o SPZ, jak to praskalo tak to zaslechla manželka a hned si ho podala, jinak by taky určitě ujel i když trvdil že ne. Naštěstí nárazníku nic nebylo a jedině co popraskalo byl držák SPZ, nárazník se jen asi prohnul a vrátil zpět. Jen že jak už to tak bývá, kupoval jsem novou a když na předek tak vzadu nebudu mít hnusnou starou, tak i na zadek. Přední jsem vyměnil v pohodě a zadní protože ten šroub je uchycenej do ocelový vložky se závitem ve výku kufru, tak letitý šroub zarezl a nešel povolit, 2 dny jsem prostříkával WD a jinými povolovači, až jsem šroub ulomil a bylo :kol-98: . Musel jsem do servisu kde to odvrtali, vyřízli nový závit a ok. Vzali si za to celých poctivých 100 Kč. Podotýkám neautorizák. Kdybych šel do autorizáku bylo by to na výměnu celýho víka kufru za 30tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...