Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No přesně, tyhle ingousti jsou nejhorší. Když jsem sepisoval tu naší událost s Panchem tzv. James Bond akce. tak jsem se majitele zeptal jestli mu to nevadí sepisovat na jeho kapotě (popravdě byl rád, že to nemusí psát on a Pancho na tom byl asi stejně). Pancha jsem se nějak ptát nemusel jestli to sepíšeme na jeho kapotě, nějak mi to neštimovalo  :kol-98:  :kol-98:  :kol-98: . Myslím si, že i když v tu chvíli nevěděl ani jak se jmenuje, za tento dotaz bych skončil asi zakopanej na tom poli v blízkosti.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi teda pilot Kokto, to se musí nechat, máš někdy měsíc bez nehody? :D :D

 

Jinak jsem jezdil s tim CRV čkem, 2,2 ropa a automat, 4x4 max výbava. Jako musim se přiznat, že se mi to auto líbí, konečně něco, co má solidní kufr a sednu si sám za sebe. (resp. porovnával jsem místo vzadu s O3 a jsou na tom stejně)

 

Jinak super to vysoké sezení a nastupování a jelikož tam není středová konzole, tak netlačí do kolene....Nenašel jsem nic, k čemu bych měl výhrady. Motor samosebou žádnej rychlík, ale nějak to jede, uplná lemra to není, spotřeba v automatu 7,5/100km, s manuálem prej o půl - litr méně dle prodejce.

 

Sleva z ceníkových cen 11% ;)

 

..............

 

No příští rok má bejt facelift a motor 2,2 diesel zmizí kvůli emisním limitům, nahradí ho prej 1,6 diesel s dvojím turbem.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seat bude teď v srpnu, domluvím to, až tam bude a dám ti vědět....

 

Koukal sem na toho Civica tourera (combi), prej překonal kufrem oktávku a čeče, asi jo, je to fakt náklaďák. Jedinej problém, Honda do ně nemá slušný motory.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi teda pilot Kokto, to se musí nechat, máš někdy měsíc bez nehody? :D :D

 

Jinak jsem jezdil s tim CRV čkem, 2,2 ropa a automat, 4x4 max výbava. Jako musim se přiznat, že se mi to auto líbí, konečně něco, co má solidní kufr a sednu si sám za sebe. (resp. porovnával jsem místo vzadu s O3 a jsou na tom stejně)

 

Jinak super to vysoké sezení a nastupování a jelikož tam není středová konzole, tak netlačí do kolene....Nenašel jsem nic, k čemu bych měl výhrady. Motor samosebou žádnej rychlík, ale nějak to jede, uplná lemra to není, spotřeba v automatu 7,5/100km, s manuálem prej o půl - litr méně dle prodejce.

 

Nějak nám dědkovatíš, když si pochvaluješ vysoký sezení - to v autě nemá rád. Vadí mi to v dvojkové Fabii a tím víc ještě u Yetiho - tam se sedělo jak na hajzlíku. Ne, pokud se udržím na nohou, nesmí mi nic takového do garáže.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...