Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

On Pawouk není moc vlastenec ;)  (i když škodovka už taky s vlastenectvím nemá moc společného)...líběj se mu šikmáči, takže příště to bude prej asi Hnůjdaj ;)   Ale to mu nesmíme mít za zlé, škodovku vzal jen proto, že byla nejvýhodnější (dle jeho slov). To jeho brácha Stan je jiná liga :kol-47:

 

Nemám pravu Spajdře? ;)

S vlastenectvím to nemá nic společného. I ten korejčík se vyrábí v ČR. A další auto bude takové, které mi bude v danou chvíli nejvíc vyhovovat a splňovat mé požadavky. A může to být i OIII, nikdy jsem nikde netvrdil, že bych ji nekoupil. Třeba takový motor 1.4 TSI EA 211 mně dost zajímá. On design není všechno, a takové auto, na kterém bych nenašel něco, co se mi nelíbí, neexistuje. Vždy to bude kompromis. Jo, mohl jsem mít třeba japonce. Tehdy to vyšlo na Octavii. Brácha? To nevím, to se musí vyjádřit on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:mně se líbí, tobě se nelíbí, já třeba melu kraviny, ty určitě meleš kraviny a o tom to je! Já ze Škody boha nedělám, jejich politika se mi nijak nezamlouvá a rozhodně netvrdím, že moje další auto bude zase Škoda. Jen je prostě fakt, že to co je O3 tu ještě nebylo a že ji koktuv brácha nerozezná od Rapida ještě nic neznamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čtu a čtu a nemůžu se pomalu dočíst konce.

 

1. Octavia RS ať už to byla první, druhá nebo teď třetí generace je prostě a jednoduše opravdu "jen" rychlá Octavie a mluvit o ní jako o sportovním autě je opravdu nevhodné, ačkoli se to lidem, kteří měli 100 koňová auta může tak jevit.

 

2. Nejvýraznější byla podle mě opravdu jak píše Pawouk OII RS FaceLift právě kvůli výraznému přednímu nárazníku, to ten u trijkové verze mi přijde prostě divný, asi kvůli těm mlhovkám, jinak zase zadek se mi líbí víc ten u trojkové.

 

3. Octavia je skutečně vůz firemní, resp.tržby dělají Škodovce velké firmy, které si zakládají vozový park právě na domovské značce a tak nějak ze sebe dělají na oko Českou firmu, ačkoli vlastníci jsou zahraniční, ale prostě je to psychologie...

 

4. Já jsem hodně ujetej na Octavie, fakt se mi líbily vždycky a RS je prostě silnější než obyč a proto bych ji chtěl jako další auto, ale Cupra pokud bude opravdu v comíku, tak se mi líbí o něco víc než tahle nejnovější Octavie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:

Jen jiné nárazníky, bla bla bla...a čím by se měla RS teda lišit od obyč verze?Křídlem z airbusa, francouzským oknem, výfuky jak z Temelínu.Lidem se to líbí, ale jo, znám teda už 4 lidi, kterým se Octavia nelíbi, přitom v ní jezdí:-) 

tak ted jsem se musel zasmat :-D vzdyt na OIII RS ty koncovky jsou jak z Temelinu  :kol-46:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:mně se líbí, tobě se nelíbí, já třeba melu kraviny, ty určitě meleš kraviny a o tom to je! Já ze Škody boha nedělám, jejich politika se mi nijak nezamlouvá a rozhodně netvrdím, že moje další auto bude zase Škoda. Jen je prostě fakt, že to co je O3 tu ještě nebylo a že ji koktuv brácha nerozezná od Rapida ještě nic neznamená.

Přečti si, cos tady napsal na předchozích stránkách, jak to vyznívá. Pak se nediv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ale musíte si taky uvědomit, že naprostá většina lidí nějaké drobné nuance v odlišnosti některých modelů ŠA vůbec nerozezná a jsou jim ukradené. Prostě je to nějaká škodovka, no a co má jako být? Vy to totiž někteří moc žerete a to je ten problém.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawok: Já nemyslel RS, myslel jsem trojku jako takovou....

 

Pawouk: mě nepřijdou jako bída....lepší jak dvojitej vejfuk ždímačkového typu, co zeje z našich aut...

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt k tomu více sedí 2 koncovky co byly u starších modelů na tyhle eko motory, než 2 nespojený koncovky a u TDI vpravo díra bez kouření... asi máme klinte každej jinej názor, chtěl bych mít koncovku jako u O3 RS aby se mě z ní nekouřilo...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...