Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja čepuju kde mě zrovna dojde benzín. ale Shell se vyhýbám jak to jde. Asi u nás v Hlučině je nějaká šmečková a hlavně na to že jsme "prdel" světa tak Shell v klidu nahodí ceny o 1,5 Kč na litr více než benzínka o 100m vedle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po zkušenostech se vyhýbám Benzině, protože mi auto cukalo a nejelo, pak se ukázalo, že to byl mizernej benzín. S Shellem nemám jedinej problém.

 

Ono je to trošku jinak, podle mého názoru na značce nezáleží tak jako přímo na té dotyčné čerpací stanici....Takže někdo natankuje papouška a jezdí jako fík, někdo si zkurví motor třeba na Agipu.

 

Pak taky záleží, co mám v dosahu a já mám po cestě 2x Shell a 2x Benzinu. OMV je někde v prdeli, takže nebudu přece dojíždět někam do Kotěhůlek brát benzín....

 

Welfajsto: my máme ceny Shellu nižší než Benzina. A ještě mlaďasovi sbírám při akcích stavebnice lega.... ;) Což na zkurvený cyklistický láhve pro vyholený buziky a lyžařské jednoúčelové brejle u benzíny prdim ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono když Clintíku bereš jako vzor Benzinu tam u vás v té pustině, tak se nediv.  :kol-28:  Ta benzinka s kruhovým příjezdem pamatuje ještě krále klacka a divím se, že tam ještě pořád nemají ty stojany se zeleným a červeným světýlkem a starými cvakajícími čísly při přeskakování :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Ale je to Benzina, tak by měla mít palivo na stejné kvalitě jako ostatní. Faktem je, že tahle Benzina je jaksi pozadu a čerpání dvaceti litrů trvá skoro 5 minut :)   To tam ještě pobíhá dědek s olejem do dvoutaktů :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už víme kde je zakopanej pes, tady vůbec nejde o benzín, ale o Lego, to pak ano. Máš to říct hned. Nic naplat že u R6 tankuješ nejdráž široko daleko a benzín co o sobě hlásá to co není, ale Lego za 5kč se vyplatí sbírat. Jinak máš pravdu, někd yza to nemůže dodavatel, ale pumpař a někdy obráceně co se samotné kvality píše, někdy samotnej dopravce (když se pořádně nevypláchne cisterna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by ses pletl, protože na R6 je naopak benzín výjimečně cenově v pohodě, oproti Praze a hlavním dálničním tepnám. Shell má benzín momentálně levnější jak Benzina, mnohdy je to stejné. Já jsem právě jezdil jen k Benzině, ale pak začaly problémy a tak jsem změnil dodavatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Welfajsto: my máme ceny Shellu nižší než Benzina. A ještě mlaďasovi sbírám při akcích stavebnice lega.... ;) Což na zkurvený cyklistický láhve pro vyholený buziky a lyžařské jednoúčelové brejle u benzíny prdim ;)

 

U nás je největší sranda, že v Ostravě je Shell taky levnější než u nás v Hlučíně. Holt máme ve městě dvě benzínky. Jedna co bere benál od OMW a pak Shell, takže ať si dají ceny jaké chcou tak ten kdo chce čepovat Shell jim tam stejně přijede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud je to jak píšeš Clinte, tak já ti to odpouštím. Shellkou se nic nezkazí, ale nic nezíská. R6 bude asi vyjímka na ceny či co. je pravda, že ve Varech směrem na Prahu (anebo to je jedno ve všech benzínkách OMV ve Varech) je benzín drahej jako prase přitom pak někde na R6 při cestě na OMV na půl cesty do Prahy je mnohem levnější. Stejně jako v Sokolově cca 15km opačným směrem od Varů.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem věrný ČEPRU , strýc má tu malou autodopravu a bere od nich naftu ve velkém (ma svojí malou mini čerpačku) a když splní Čepro roční kvótu na biosložky, pak můžou prodávat a prodávají bez biosložek, a je to vidět v dodáku včetně všech těch certifikátech co strýcovi dávají. Ano nemají bůh ví jaká prémiová paliva, ale za to kvalitní ty co mají, občas od nich vemu vylepšenej N95 Optimal 95E což je adetivovanej benzín a asi o 0,6hal. dražší. No a jednou za uherák zas beru od Benziny Vervu 100, když chci fakt prémiovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ONo se říká, že stejně je to všechno z jedné nádrže z Kralup a každá benzínka si tam dá max. svoje aditiva.....(tedy co sem slyšel, tak OMV si vozí benzín svůj....)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte máš pravdu. OMV vozí z Vídně, tam mají rafinerku. A ostatní je jak píšeš. Stejné je to s Olejema, v Evropě jsou snad dvě rafinerky na olej, ty produkují tzv. základní olej co od něj nakupují Castrol, Mobil atd. a jen si ho adetivují dle svých potřeb. Základ je ale u všech stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, kdybych si koupil teďka navigaci COLUMBUS , tak tam je pořád nějaký ten problém, že mě to auto nebude chtít sežrat že ? Musi se to nějak pokaždé ochcávat přeš tu prázdnou nádrž a když člověk vyskočí z té navigace tak má smolík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď vůbec netuším o čem to mluvíš??? Bavíš se o Columbusovi z dvojkové řady a chceš ji dát do trojkové? To podle mě není technicky možné, když to běží na jiném systému ne?

 

Nebo chceš dát už tu novou řadu rádií co patří do trojkové Octy? Pokud jo, tak zkus napsat tady na foru Ferda25, to je machr přes tyhle věci  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše postupně, spíše jsem se koukal na netu kolik teďka stojí ty navigace. Mno do čipu sem pořád skeptickej kvůli záruky, vím jak moc byli poruchové 1,8 TSI předchozí generace.

 

Teďka si půjdu nechat nahodit folie na okna bezpečnostní, jelikož jak jsem šel z práce a koukal jsem se na vedlejší tři vysklené auta, tak si je tam pro sichr dám :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...