Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak to Kokta zapláče, když už nebude v supu V6ka....

 

Hele, mě se v tom supu nějak echt nesedělo, prostě auto, žádnej velkej zázrak, že bych si z toho ustříknul se nekonal. Možná máš jinej pohled, navíc i ten sup mi přišel dost tvrdej, štosy do podvozku bylo dost cejtit. V trojce oktě se mi sedí lépe.

Velikostí vnitřku mi ten sup taky nepřišel nějak větší než O3 (můj dojem), samosebou na nohy na zadních sedačkách nemá sup konkurenci, ale to je mi k hovnu, sedím vždy vepředu.

Pak jak jsem psal, brnění do volantu a hluk chrochtáka mi jízdu znepříjemňoval.

 

To by mohlo bejt samosebou jiné kafe s V6kou, ale ta by mě sežrala i s botama.

 

K.O.kto- kolik jsi najel s O3? že tedy srovnáváš....;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl sem zapujčenou ubohou 1.6 v elegance +, měl jsem to 3 dny a najel sem s ní půlku nádrže.

 

jinak servis mě volal že kromě ložiska ještě možná řetěz v motoru, super 1.8 tsi :D

 

3.6 běžnou jízdu 9-11 litru jak předjíždíš a šlapeš tak 13 no.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, když se podívám na papírové hodnoty.... Ta dlohodobá se dá pochopit častými krátkými vyjížďkami se studeným motorem, ale já jezdil 45 minut, sem tam na to šlápnul a ve finále těsně pod deset? I na té dálnici to tam teklo nějak moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi vychutnával akceleraci a nejel delší trasu, tak je to normální u tohoto výkonu, nehledě na DSG, které je žravější než manuál. Já s těmi 130kw když opravdu dělám hovadiny dokážu jet taky cca za těch 10l/100km ale to je trasa 25km a 40%město 60%mimo město a fakt to je plyn na podlaze, rozjíždění a brždění, ale když jedu třeba podobným způsobem 70km, tak je spotřeba někde na 8l/100km... samozřejmě já mám PD, OIII je CR, ale zase jsi měl DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...