Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

dik kouknu na ne, ja jsem predbezne podle recenzi vybal firmu Kares - http://www.mkares.cz/nejprodavanejsi-bezpecnostni-dvere.php

jenze v te cene jeste nejsou bezpecnostni zarubne - coz je cca 3 tisice a plus prace od nekoho navic...

 

jako zbytek bytu si klidne udelam sam, ale nerad bych mel blbe osazene vstupni dvre u kterych jsou vysoke naroky na bezpecnost a tlumeni hluku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia ač se šetří všude už podle mě být o moc víc ošizená nemůže, už teď to bylo poznat jak moc je Fabia auto dělaná jako "levné" dostupné auto pro všechny... Navíc testy zvládá, takže bezpečnost bude OK, to že materiály a zpracování bude nevalné kvality, to přece každý kdo si to půjde koupit musí dopředu vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke dverim: Ozi to teda pekne natahli, to uz bych taky nedal i kdyz bezpecnost predevsim.

Okna: Clinte my ze socialni tridy zijici v kralikarnach nas okna netizi, bydlim ve 4 patre. Jinak i ta okna se daji udelat bezpecnostni. Skla s folii, skla s cepy proti vytlaceni z ramu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo souhlas. Mluvis ale jen o vecech co jsou videt. U me ve vlakne se zacinaji ozyvat opet lidi co se calouneni sedacky tyce a plyne z toho opet ze i kdyz jsem zase prvni nebudu posledni. A Fabie ze bude bez vad jak pise Clint? Bud je jeste vic naivni nez jsem myslel a nebo tomu sam neveri. :D :D a dela jen propagandu co ma zadanou od SA. SA totiz zjistila ze 500 stran na Clintove klubu s poctem navstev uz jevslusne pordfolio a tak si Clinta koupilo a on nam tady bude ted veset buliky na nos. :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud má Ozi balkon, tak by jim nevadilo ani druhé patro :) 

 

Já měl dveře pobité 3mm plechem, vyztužené rámy a vícezápadkovej systém.  A to by neprokopnul ani Rambo :D. Vložka stačí ta izraelská.

 

U baráku je tohle všechno na hovno, zloděj půjde ze zahrady. Takže ideál dálkovej alarm a dobrá pojistka ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Fábia bude mít kvalitu úměrnou k nízké ceně auta. Nic víc a nic míň ;)   Ale určitě na tom bude lépe než Hnůjdaj....

 

(manželka má současnou a neměla zatím jedinej problém)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jinak fábka hezčí než předchozí generace a přijde mě to daleko hezčí než celá O3...

 

jenom by to tý fábky RS  mohli dát 162kw 2.0 TSI  či alespoň 1.8 TFSI a bylo to good :)/kdo chce tohle tak musí jít do VW pola/

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...