Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele sice se ještě neznáme, ale v pátek bych měl mít čas. Když nikoho neseženeš, tak dej vědět. Podmínka je, že jedině bez úplaty ;)

 

 

Honzo taky, v patek se pohybují v Praze, ale musíš sdělit cas

 

@MichalR a Kokta: kluci děkuju moc, fakt! Dám vědět přesně zítra; včera se ještě čekalo na platbu od banky, ale na 95% to bude pátek. Časově bych to viděl na dopoledne, abych někomu neblokoval odpoledne na případný odjezd na víkend či sraz ;)

 

Tak u tsi bych se bal, to je motor kterej stezi utahne benzin natoz po nem chtit i vykony na neco jineho. MPI je jina liga, to je jako stary sdi, jezdej i na olej. Jednou rocne se to proplachne a bude lip a samozrejme vim co to dela - zvysuje detonacni odolnost, namaha sedla - proto jen malicko lihu a hlavne cisti soustavu a vaze vodu - s tim maj lroblem ti, co tankuji 3x tydne za 200 muj pripad to neni Clinte, ale i tak jednou za cas....

Cinska octavia je zase hezci nez evropska

http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/takove-jsou-skody-pro-cinu-yeti-delsi-octavia-zdobnejsi/r~ecdb5ec8c84911e3a09e0025900fea04/r~e8dd12dac84411e3af98002590604f2e/

U toho zlatýho liftu jsem v dubnu v Pekingu opravoval kliku propiskou, aby vůbec držela... takže není všechno zlato co se třpytí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta F3 to je hnus velebnosti, jdu blejt. Navic to bude takhle vypada v nejvyssich vybavach, chtel bych to videt v zakladu. jinak interier ala Ford.

Alfa, Fiat musim vyjimecne s timto s Clintem souhlasit. Ano hezkej design, ale to je tak vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palubku jsem jeste nevidel a nestiham koukat, ale cetl jsem ze Fabii 3 ma jit z vyroby (ale asi i pozdeji volitelnym příslušenstvím v interieru stylizovat), napr. uzivatelsky vymeny kryty ofuku (predpokladam jen barva), originálni polepy/samolepky... atd... takze by se snad i social dal pozdeji okraslit do stribrne, stejne jako to mnozi delaji se zamenou zelene listy za stribrnou do socky oktavy 2 - ja chtel take, ale musel bych pry menit tapec a do toho nejdu. Za prve sehnat jako novy za rozumnou cenu a za druhe, pak to proste bude vrzat a repraky drncet.... jinak Honzo koukam ze diky posilas jen lepsim vybavam a motorum, takze jsem vypadl z aukce... Ozak je tez bez diku, takze se domnivam ze verejna aukce zna predcasneho viteze, aneb jak je v cechach zvykem a pravidlem :D, btw cas mam teda jen odpo. Jedes do Stary nebo Mlady Boleslavi? Si tak rikam, ze pokud se dotycny ridic bude vracet autem do Prahy, tak ze bych snad na vylet jel taky ;).

Petrr - jedu di Globusu do Cakovic, zarid ai cestu do Zdib ci Praglu a vezmu te, alespon objevis ameriku a pak lih bude denni Krev. Pujcil jsem si 1.6 mpi a ta klepe jak svina, tak jsem to s tim lihem rekl v doprave a jsou napnuty jak to u me u pristiho tankovani bena dopadne.... jestli bude vibrovat dal nebo se to fakt procisti a pak to snad nalejou i do ty sluzebni :D a mimochodem o te Fabce jsem to rikal hned. Tuhle vybavu potkas jednou za zivot a to na fotce/vystave. Na konci zivotnosti uz bude FL, takze tuhle fakt nemas sanci potkat.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...