Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No já to právě zkoušel, zamknul jsem, nechal otevřená okna a polejval jsem senzor na čelním skle a nic...

 

Kokto: já myslím cokoli s oknama, nevím co to umí, resp co by mi šlo. Mě prostě nefunguje nic automaticky... při tom mi řekli že to aktivní mám...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a Clint to má tak, jak pochopil správně kokta. Rapid nemá automatický dojezd okna při zavírání (musí člověk držet tlačítko jako vocas po celou dobu zavírání okna) ovšem automatický otevření okna že jen zmáčknu tlačítko pustím a okno už sjede dolů samo to má. No a Clint to má přesně obráceně. Jemu se okno po krátkém stisku zavře, ale při otvírání musí to tlačítko držet úplně stejně jako já při zavírání. Což mi přijde u tohoto vozu k smíchu. U své O1 elegance jsem měl automatické jak zavírání, tak otvírání. No a to je jediná věc co mě u Rapida opravdu žere nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, Ti Pražáci se mají opravdu nejlépe. Motosman ještě v práci přes léto nebyl. Normální lidi mají v roce 20 dní dovolené, někteří 25 dní dle zákona, popř. dle kolektivní smlouvy atd. Motosman to však má obráceně. On v roce jde 20-25 dní do práce. Hold Pražáci a my ostatní na ně dřeme  :kol-28:

Jinak Motosmane, kdybys věděl o nějaké obdobné práci co máš ty, klidně i v Praze dej vědět, beru všema deseti klidně za polovic co máš ty.  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: myslel jsem to o těch oknech. Jinak mám FL s hadexem a ty mají téměř vše. Co není, jde dokódovat, popř. jen natáhnout dráty.

Petrr: OK. Kdyžtak dám vědět. Jinak stačí sjíždět večer kolem 21:00 jobs.cz , heslo řidič( všechny varianty) a něco se najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na OII mi stacilo nekolikrat pomackat cudlik dolu v dolni poloze okna a pak nekolikrat cudlik nahoru v horni poloze okna. U OI mi okno u ridice nedojizdi zcela dolu, tak mu na nastaveni pomuzu malinko domacknout.

 

Jinak Rapid to ma osockovany, tam je jenom "sjezd" dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...