Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo: hoď dotaz do googlu. Našel jsem klíčem zamknout - držet klíč a držet 2 sec. po dojezdu oken. Potom odemknout - držet a po dojezdu oken ještě podržet 2 sec. Toť vše.

Mám zaslepené zámky, tudíž nemůžu odemykat a zamykat klíčkem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy ano, to vím i já. Ale tady stačilo zadat do vyhledávání "vag chyby" a bylo to. Tady dostaneš rady zdarma, ale ten kdo radí, tomu věnuje svůj čas a svoje znalosti. Zatímco ten potřebný, je dost často lenivý tomu věnovat pár desítek vteřin, nebo několik minut hledání... Ale ten název vlákna, ať se na mě nikdo nezlobí, je skoro provokace. A proto jsem mu to zamknul i s poznámkou. Jinak většinou ty vlákna spojím. Ale na to si zase nesmí uživatelé zvykat - to bychom tady už nic jiného nedělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu. Ale třeba já jsem řešil xenony a bylo tady toho spoustu, vše co jsem našel jsem pročetl ale když tomu nerozumíš, nedáš si ty souvislosti dohromady. Tady je milion jednotek, kombinací a možností a stejně pak musíš přesně řešit svůj problém a to je potom masakr to někam cpát, člověk co to tu nezná se v tom hned ztratí. Ale je fakt že nadpis POMOOOOOOC je dětinskej  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...