Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jj,u takovýchto specializovaných a specifických problémů se dá pochopit, že to někdo nenajde, nebo tomu nerozumí. Ale takových je pomálu. Většinou se zakládají duplicitní vlákna na běžné věci a dokonce ty vlákna mají i stejné názvy... Nejvíc mě nakrknou, když založí vlákno těsně pod stejný a vyvěšeným. To je už drzost. Pak to končí jako v motorové sekci OI, tam je to děs - mraky duplicit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak automatika stahovacek mi fungovala v O1 a dokonce i v O2, ale pravda je, ze v O2 se pravy okno uz sere :D a uz to asi nezavisi na slunicku, ale proste furt. Honza90210 ci jak se pise, rikal, ze je v coudu moturek, kdyz to okno posloucham, tak mi prijde ze v nem lehce lupne (a vzdy na stejnem miste), tak je neco mozna uvolnenyho a sjizdi se to nebo je to jen kaminek a ja se bojim to rozdelat, ze to pak zacne vrzat. A kdyz uz bych to rozdelaval, kdo mi poradi jakou deku tam nacpat, abych utlumil hluk z venku? Nejsem Kokta, nemam protihlukove skla.

 

Panove jak vypada Praha po ranu, jdu v letosnim skolnim roce poprve do prace :D, tak abych neprisel pozde.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, jsme s Petrrem už starý pardálové, lepší už to nebude.

 

To Kokta je proti nám junák, ruskej krasavec, Ivan :D (tuhle na srazu nám Kokta vyprávěl, že než vyjde v poledne z domu, tak se vždycky podívá na sebe do zrcátka, pohodí hlavou, zatřese trvalou) a jeho máma že kouká z okna a radí mu, aby na ní nezapomněl, aby pomáhal slabším (asi Radiusovi) a aby starším ustupoval ;) (tím myslela nás s Petrrem)  No a on prej jenom "dobrá...dobrá...dobrá"

 

No holt, to už jinde jsme, je to jiná vesnice ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady někdo buď jedl ranní vtipnou kasicku nebo se snaží být vtipný.

MNO ty nejsi Klint eastwood, když si nepřežil divokou noc ve špinavé, smradlave chatce

Hlavně ze ma nás Klint Eastwood zbrojak na každou gunu :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, však už jsem to psal. Já a Clint už jsme starý pardálové ( já ani tak ne jako Clint a Pancho) co mají rádi svoje pohodlí. Když člověk nemá svoji postýlku, teplou nebo studenou manželku, popř. milenku. Lůžkoviny jedině z prachového peří a pravého hedvábí a hlavně záchod z leštěného mramoru poblíž ložnice díky prostatě a častému vztávání na chcaní, nejsou ve své kůži. Ložničku vytopenou na 23st.C a ráno teplou až horkou sprchu se snídaní do postele. To víš, už mají opotřebovaná těla a Tobě jenom závidí tvůj věk a sharm a mladé samice po boku. Až ty budeš mít O5fl, oni už budou prdět do hlíny a jejich manželky si se zajíčky jako ty užívat na Maledivách.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancak ale divokej západ vydržel dvě noci se svým arlem.

Pancak ač nerad musel vytrpet, ze mu pršelo na jeho opravenou lestenku( mel malý kapky od vosku) a byla chudák 2 dny na vzduchu.

Myslels buzna kár 12? :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pančák usnul spánkem nespravedlivých a vzbudit ho je nadlidskej úkon, zdálo se mu o šťavnatejch stejkách, co samy padají do huby a DODO leštěnkách, co nikdy nevyšisujou. To já jsem pohodlnej chcípák, co za zvuku motorové pily (která vedle mě spustila i bez připojení do elektriky) prostě nezabere :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Pancho vydržel teda hodně, pokud vydržel déšť na svou leštěnku a navíc kyselej déšť a auto přes noc na vzduchu tak ten chlap už snad vydrží úplně všechno. Nedovedu si ani představit čím si musel projít. určitě měl sebou hrst Lexaurinu na nervy. Nebo se hned na začátku ožral do němoty aby to neviděl. :kol-47:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...