Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Toz me se start stop libi, jenze neverim tomu, ze v dnesni dobe to auto bude na tu zatez stavene. U sluzebaku proc ne... ale jsou situace, kdy to cloveka vypece, ale kdyz se to cloveku stane 1x a vi jak se to stalo, tak pak priste uz vi ze nesmi moc rychle - ale uz to omezuje. A Kokto, chci videt jak pri oranzove na semaforu startujes, radis a rozjizdis se (a nedej boze, kdyz jsi si dal jeste rucku, abys v noci zbytecne neoslnoval ridice za tebou). Urcite to nebude tak rychle.

Zkousel jsem to znovu. Po nastartovani motor nelekne, ani po ujeti par metru. Dokud jsou zvysene otacky, tak je to ok. Bohuzel, dokud jsem se plouzil garazi, tak to porad zahrivalo a pocukavalo... pak jsem vyjel ven a zde by to asi uz chciplo, ale zastavit hnedka u vratnice asi neni nejlepsi napad (je to v ostre zatacce). Pak je mirnej kopec a krizovatka, zde uz to chcipa (odhadem to je tak max 300m). V garazi bylo dle PP 20° C. Rano bylo 10° C, zde to na krizovatku mam tak 500m a nic, otacky uz byly normalni. Takze to asi kouka jen na vodu (neberu v potaz stav baterky atd.).

Vcera jsem jel nakoupit s 02 takze jsem hnedka presedal z 03 a proste palubka v 02 je kvalitnejsi, minimalne se netvari lacine a razeni jde lip. Ale chtelo by to porovnat 1.4 tsi vs 1.4 tsi.

Kdyz porovnam i plosky na dverich s ovladanim oken, tak v 03 je ten plast zase osklivy, v 02 to vypada nasobne lip. A zapomnel jsem vyfotit lakovani mezi dverma a blatnikem... nemusim byt stoura a neco hledat. Staci otevrit dvere a od ridice je ten hnuj videt!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdarec hoši,

 

 

jen připomínám srázek "Čaj o páté" v pondělí 22.9. v Krušovicích ;)

 

Já nevím, chcete mě? :-) Mám přijed na čaj, kde jsem všem s KinderCar pro smích a nebo na sraz kde jsem ještě více lidem s KinderCar pro smích :-) 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej fotky, rád se podívám co jsi našel, já na služební OIII koukám z okna, zatím jsem nejel, ale celkově ten interiér se mi vzhledově líbí, je pravda, že ta palubka je prostě VW a OII se mi líbila víc a byla i praktičtější (schránka na palubce je u mě stále využitá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bych chcipal motor? Ses blázen?

Ja startují co nejméně to jde...

Jsi psal, ze to zvladnes sam...

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/124742-Clintův-pirátský-klub#entry1952055

Jak rikam, na soukromym bych to chtel mit trvale vyple, na sluzebaku se mi to i libi s malym ale.

Stringo jestli to bylo na mne, tak neni problem, vyfotim. Ale predpokladam ze fotky interieru jsou vsude na netu...

Rapid je peknej, dokud na nej nekoukam zepredu nebo dokud nejede za mnou a pak se nesmi koukat do interieru. Az se Petrrrre potkame, tak bys mi mohl predvest ty repraky.

V 03 je asi nutnost priplatit za Canton repracky - jeste jsem je ale neslysel na zivo, treba to bude z louze do blata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi psal, ze to zvladnes sam...

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/124742-Clintův-pirátský-klub#entry1952055

Jak rikam, na soukromym bych to chtel mit trvale vyple, na sluzebaku se mi to i libi s malym ale.

Stringo jestli to bylo na mne, tak neni problem, vyfotim. Ale predpokladam ze fotky interieru jsou vsude na netu...

Rapid je peknej, dokud na nej nekoukam zepredu nebo dokud nejede za mnou a pak se nesmi koukat do interieru. Az se Petrrrre potkame, tak bys mi mohl predvest ty repraky.

V 03 je asi nutnost priplatit za Canton repracky - jeste jsem je ale neslysel na zivo, treba to bude z louze do blata...

Myslel jsem vyfotit to u těch dveří, co se ti nelíbí na zpracování. Interiér jsem viděl na živo.

 

Canton hrajou bezvadně, je to stejné jako když jsem měl 8repro v eleganci a dal jsem tam SoundSystem je to nebe a dudy, navíc Canton už není koncernové řešení, ale opravdu audio od výrobce co se tím zabývá, takže příští vůz z koncernu jedině s Canton  :kol-28:

 

 

Tedy jestli VW nemá náhodou už Bose... to je zase o level výš...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: KinderCar je super a rozhodně bych se za něj nestyděl. Já, když to jde, tak si půjčím i fábii.

To abych uspojojil své ego, jak jsem udělal dobře, že jsem vzal Octu. :-)

 

Ale jo, však já jsem spokojen,  hlavně teď co mám těch x koní navíc, jen rejpu abych nemusel jezdit :kol-28: Pro ten samej pocit pro kterej ty sedáš do Fábie, já sedám do Thálie. Páč Fábii mám k dipozici jen služební F1.

 

Radiusy: jasná věc. jen to CD na poslech Evu a a Vaška si musíš vzít svoje, to já neposlouchám. A mám jen repro vepředu.  A interier mně se líbí, na oko.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid je dobrej taky i ta Fabie, je to jen o tom, že člověk přesedne do něčeho lepšího a už se mu nechce jít zase zpátky s výbavou. Já byl rád v GII za cokoli co tam bylo navíc oproti 120ce, pak jsem měl felicii (bráchovu) zase to bylo lepší než v Gčku - origo rádio na kazety, repráky i vzadu (stálo to za hovno, ale byly tam). Potom firemní Fábie II prostě to bylo terno, kdo to měl byl prostě špica, plasty vrzaly ale bylo to moderní auto jak víno a pak jsem koupil OII v eleganci, prostě špica a taky si teď říkám, že bych domů Fabii nekoupil, ale je to prostě o tom, že člověk si těžko zvyká na něco horšího, ale pro spoustu lidí jsou takhle auta prostě výborná a tak to má být. Je to stejné jako, když se budete bavit s člověkem, co jezdí v GLSu nebo A8 a bude říkat, jak je Octa sockovůz i v eleganci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikáne, když ji miluješ, neníco řešit.

 

Jinak já přesedlal z O1 - 1,9 TDi - tehdá elegance do Rapid ambition fresh a v 75% je Rapid lepší z celkového hlediska. Těch x let rozdíl musí i u Škody být někde znát a je znát, bohužel v těch 25% negativně vlivem šetření. Zase O1 tehdá 550, Rapid 350.

Ok, na jedno z toho přijedu, rozmyslím přes víkend. Pancho by byl nešťastný a neměl by závozníka při tunění. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...