Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nefušuju, neměl bych na to čas, něco organizovat, ale vzhledem k tomu, že do Plzně to mám 45min.cesty, a do Krušovic je to celý den pro mě, tak do té Plzně se to dá i když mám doma práci. Ono když je člověk 3/4 roku pryč a doma je jen každý druhý víkend, tak ten čas hodně řeší už kvůli dětem.

Se ti nedivim covece, ja mit deti tak taky hodne cestuju a planuju praci i na vikendy.

Jinak s prachama si nestezuj. Ja mam dziny odrbany, sem tam nejaka dzura. Na Skodovku si nevydelam, uz jen na Korejce a jeste o 1-2 tridy mensi. A to deti nemam. Jen fenu a ta zere malo a hadry ma uz tretim rokem stejny. Doma nevarime skoro vubec, protoze ja umim jen caj, kafe, parky a pizzu z Lidlu. Pritelkyne se snazi varit na vikendy, ale to se zas neda jist, proto obrazim srazy. Jeste ze varej dobre v praci a pak nejakej Clint dela caje v tydnu, kdy se najim v praci i na vecer a pak se nevejdu za volant... No rekni ze se mas alespon z poloviny tak dobre, jako ja. Cekam na sluzebku jak na bozi znameni a idealne od pa do po nejmin. Pac mi vcera pristala sms, o vikendu bys mohl natrit to zabradli vid a v patek bychom mohli na velky nakup. No kdo spravne tusi ze delam sofera a banku, tak u me vyhral sobotni obed. Pred chvili zase zvoni telefon a uz se zakaznice dotazuje, v kolik hodin bude pristaveno vozidlo, aby byla pripravena. A ja tam byl brzo, jinak bude vse vykoupeno.

Co se tyce repraku v 03 a interieru, tak mam nafoceno, dodam az bude chvilka. Koukal jsem i na oficialni fotky na webu a tam je vse fotomontaz - napr. nejdou videt srouby pod volantem (interier je dokonale nasvicenej, ale jen v miste sroubu je tma jak v prd.) znaky na kolech jsou i za jizdy ostre a mnoho dalsiho, proste klasicke klamani spotrebitele.

Canton,

hele sluzebak je asi ambiente (socka ne, jestli je to nutne, poptam se co je to zac), cili ocekavam uz kvalitni repro - poslouchatelne. A kdyz to mam srovnat s 02 Tour tak je to nesrovnatelne, Tourka ma repraky jak vinko! Pokud hraje supr pisnicka, tak to ohulim az se klepou i schranky na barakach v ulici a nic nedrnci. V 03 jsem basy dal temer na maximum a stejne to bylo bez basu a ploche. V 01 naopak sly basy rozumne, ale zase pro zmenu vejsky a stredy byly totalne zkresleny no spis jen stredy (mel jsem Eleganci s reprakama i v kufru - rozsirena vybava, celkem jich bylo odhadem asi 10, 2 na kazdych dverich + 1 na kazdy strane drzaku plata - u C sloupku - ne dodelavka do plata, origo z vyroby; jestli byl jeste nejaky iny nekde nvm, ale podle me vejsky suplovaly i stredy a tim by se vysvetlilo to zkresleni; respektive jsem nikde nenasel reprak vetsi nez na stredy a zaroven mensi nez na basy). 02 hodnotim velice kladne v tomhle smeru (co odhaduji, tak stredy jsou v mrizce chlazeni pod celnim oknem 1 - 2, dalsi 2 na kazdych dverich - vejsky a basy a kdo ma lepsi vybavu, tak asi i v C sloupku nebo jak to ma 01, vedle neho). Stejne jako Peugeot 307 SW a Fluence (ale za 450klacku, jestli je tam lepsi repro nez v zakladni cene nvm). Fabie 2 socka se dle meho velice dotahuje na 03 a Fabie 2 Elegance hraje luxusne, uplne stejne jako 02 Tour. Kdysi jsem nekde videl/slysel/cetl, ze Cantony v 03 sice hrajou rozumne, ale ze se to s Cantonem co si koupis samostatne neda srovnat - neco jako u ovoce, 2 trida jakosti. Nemohu soudit pojem, Canton jsem slysel poprve az s 03 a na zivo jsem to neslysel. Kazdopadne zakladni repraky jsou v 03 jasne a zamerne degradovany a urcite bych si za ne priplatil i za cenu toho, ze se to pri prodeji absolutne nezohledni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na caj si me Clinte napis dle nabidky v praci, novej rozpis jidel bude az v po kolem 10h, takze driv ti nereknu. Ne ted vazne dle stupne dopravy budto prijdu nebo ne.

Ps,

vcera jsem mel veprovy steak se sazenym vejcem a hranolky, dnes to vidim na veprenky s horcici a cibulkou, varene brambory; veprovy steak se svestkovou omackou nemusim, to mi moc nechutna

Motos:

kdybys mel 15tky gumy, tak se ti tohle nestane, je tam matrose dost ;)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto ja si na vetsi elektrony moc nepotrpim a 15tky jsou ideal. Mam vychytane, ze kdyz se jede k obrubniku tak na 90 procent je max stejne vysoko, jako bok gumy. U 14tky ten obrubnik uz myslim zas moc nelicuje to bych mohl zkouknout u i20. 16tky na 03 uz taky nesedi, bocni strana gumy uz je niz a tak vojedes krasne hranu elektronu jako Hurikan. Pak taky nesmis kupovat vystouple elektrony (paprsky), jinak je vojedes i metr od obrubniku! Proto zase miluju zarazeny nebo nevycnivajici pres gumu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/test-volkswagen-golf-gti-performance-konecne-nejlepsi-83156

stringo asi nejlepší koupě výkon/cena/možnost čipovat.... polu tu nandá(větší brzdy, VAQ, vykon), i to W2C co se prodávalo v limitce s 162kw 2.0 TSI...

 

 

ono mít na té 3.6 měnší kola než 17" by nebylo ideální.... asi jako já jezdil na 15" s těmi mými 164kw a lítal sem ze strany na stranu a při plné akceleraci sem furt musel rovnat volant... hold pořádny zimáky pak stojí 16k, bohužel no :(

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čirou náhodou, tam na mě vyskočí škoda auto a koho tam nevidím? jak to tam Jířa diktuje :kol-47:

https://www.dropbox.com/s/ac2h0nh9u5eoolc/Screenshot%202014-09-19%2008.56.51.png?dl=0

No tady asi nekdo nevi, ze zariva cervena je cervena metalíza!!! Od kapitana klubu mi to prijde jako zavazny nedostatek a divim se, ze to Skodovka nemazla.

Jinak tuhle metalizu mam na Hyundai :D, takze az to ve Skodovce zanalyzuji tak ji nabidnou jako premiovou pro RSa, stejne jako to udelali s Blue Storm - modra metaliza ktera se poprve objevila na Peugeotu 206.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...