Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pánové trošku čumím co se tu děje :-) nechápu :-) 

 

Ačkoliv jsem stále nepochopil jak to chodí na srazech, ale rád bych dorazil jakožto nováček fóra na sraz v Krušovicích ač je to přes 3/4 republiky. Nicméně snad do té doby dorazí auto.... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče, Klint je fakt ospalý...  :) už sem čekal vtipy typu" kokta ti prohledá švi u sedaček lupou u laurina :D)

S Klintem nejsou žerty, když mě ukázal jeho 20 průkazek od zbrojáku, tak sem se fakt začal bát!

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové trošku čumím co se tu děje :-) nechápu :-) 

 

Ačkoliv jsem stále nepochopil jak to chodí na srazech, ale rád bych dorazil jakožto nováček fóra na sraz v Krušovicích ač je to přes 3/4 republiky. Nicméně snad do té doby dorazí auto.... :-(

Jak to chodí? Asi takto: příjezd na místo, dobrý oběd a pokec v hospodě, pak nástup k vozidlům, kde se provádí nezbytné kódování a pomlouvání výbavy, výkonu, benzínu, či nafty. :kol-28: Pak většinou nějaký to kafe, dezert, či u některých jedinců druhý oběd a zpět k vozům. Rozjíždíme se jak kdo potřebuje. A to fakt chceš přijet z takové dálky? To by měl Clint přichystat nějaké extra uvítání. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych vytipované místo vystužil nějakým kusem plechu ze zaoceánského parníku, aby se při otvírání oné lahve nepromáčklo  :kol-28:

Mno tak jakože láká mě sraz to jo, ale taky nevím zda bude do té doby auto a něco mi kolega říkal že možná vyrazíme od čtvrtka do úterka na služebku do Polska, nic není zatím jistého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavně zajede auto jednou jízdou a pak už tomu může dávat kouř aby se DPF nezanesl. My mu to můžeme protáhnout do Krušováčku aby si ventily sedly a bude-li chtít Pancho za mé navigace mu udělá echt tuning v podobě kol naležato. :kol-47:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo toto?

audi_r8_and_hot_ass-1680x1050.jpg

Kdes vzal fotku moji pritelkyne? Si rikam ze mi za ni nekdo leze. V pondeli byla nejaka divna a kdyz jsem prijel ze srazu, tak byla vana jeste mokra... a to je divny. Obvykle uz byva ve 23h sucha! To znamena ze se koupala dyl, nez je obvykle a to neni obvykle a zrovna kdyz jsem byl neobvykle pryc dyl, nez obvykle.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...