Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To rad slysim, koupil jsem UG9.

 

já s UG8 totál noproblem po Beskydech, na všech služebácích je máme a taky krása. Nicméně jsem teď šel do Continentalek TS850, které jsou možná o chloupek ještě lepší.

Tak či tak dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

225/40 r18...

 

V Kanadě shořelo Porsche 918
Při tankování cáklo trochu benzínu z hadice na výfuky co jsou vyvedené nahoru a pak už to šlo rychle. Škody na autě jsou, bohužel, fatální

10346285_295280437345134_194754866181669

 

1969380_295245540681957_8819592859135741

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GY jsou oproti Bridge o 200Kc na gumu drazsi, takze to rovnou rikam ze ne - to je zbytecny. Jezdi spis po okraji Prahy, Pocernice apod... pres pole, louky... tam se lepsi gumy urcite najdou. Sem tam bych to videl i na vylet na server. Hory nehrozej a kdyz tak s retezama. Tak jsem rozsiril volbu i o Barumy, zkusim projit recenze, ktera ze 3 gum je lepsi.

Rozdil v cene mezi Klebrem a GY je uz 400 na gumu, u Barumu jeste o dalších 100Kc vic.

Clinte, kdyby to slo a byly by penizky, tak bych poridil na kazdej mesic jinou smes gumy ;) - ale nemam tolik penez a hlavne prostoru na odkladani.

Soused prezul, pac mu nic jinyho nezbylo. Kdyz jsem sel kolem jeho auta, tak jsem si rikal, ze nema videt gumy, tak jsem se zadival a po 2 sezone sjety na slicky. Tak mu to rikam a on, no vidis, ja si rikal ze to nejak za deste klouzalo...

Jinak koukal jsem na film Rivalove a na konci malem rozhodly gumy :), to jen takova vsuvka

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem taky viděl, pěkněj film to je.

 

Tak jsem využil hezkého počasí a umyl krásně sršáně. To by měl Pancho ze mě radost. ;)   Ještě musim vyleštit laufy od ždímačky a rozleštit ty škrábance od čokla. Už se těším, až jednou tyhle laufy mít nebudu a budou tam ty parádní na RS-u ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...