Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo to jsem taky viděl, pěkněj film to je.

 

Tak jsem využil hezkého počasí a umyl krásně sršáně. To by měl Pancho ze mě radost. ;)   Ještě musim vyleštit laufy od ždímačky a rozleštit ty škrábance od čokla. Už se těším, až jednou tyhle laufy mít nebudu a budou tam ty parádní na RS-u ;)

a co vnitrek  ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovek musi uspavat a montovat kocarek zkusmo do sportovniho rezimu. Z SUV z nej delam Sport RS. A taky jsem musel uz opravovat Pawoukovo klicenku simply clever. Stalo se s ni presne to, co popusoval Pancho, nastesti jsem si s tim pohral a zas to facha, hold kvalita klicenky vypovida o kvalite simply aut. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpadne ten polokrouzek z uchyceni. Coz bez toho klicenka prestava byt klicenkou. Uvnitr je pruzinka se sroubkem a ten sroubek se casem vycuka. Staci demontovat uchyceni textil. pasku sroubek s pruzinkou a polokrouzkem do sebe zasroubovat a zas to fachat. Predpoklada to ovsem nic z toho neztratit. Jinak je suprova s tim otvirakem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpadne ten polokrouzek z uchyceni. Coz bez toho klicenka prestava byt klicenkou. Uvnitr je pruzinka se sroubkem a ten sroubek se casem vycuka. Staci demontovat uchyceni textil. pasku sroubek s pruzinkou a polokrouzkem do sebe zasroubovat a zas to fachat. Predpoklada to ovsem nic z toho neztratit. Jinak je suprova s tim otvirakem. :D

No to je aušuš, ale co čekat, když je to od ŠA. :kol-28:  Asi to nechávají vyrábět někde v Číně. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je bóbika...

A propo. Koukal jsem na Hnůjday Genesis a vůbec to nevypadá špatně. 3.8, 4x4 automat. Jsem zvědavej na cenu....

Sedím si tak v neděli před sklépkem v Pavlově a najednou to probuble kolem, tož pěkné auto to je.Černé, pan to měl trochu zaprášené, ale libilo se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpadne ten polokrouzek z uchyceni. Coz bez toho klicenka prestava byt klicenkou. Uvnitr je pruzinka se sroubkem a ten sroubek se casem vycuka. Staci demontovat uchyceni textil. pasku sroubek s pruzinkou a polokrouzkem do sebe zasroubovat a zas to fachat. Predpoklada to ovsem nic z toho neztratit. Jinak je suprova s tim otvirakem. :D

no mne se to ale ulomilo:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...