Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, protože mi Bussinesmani hovoříme vždy v eurech tak beru, zítra ti ho přivezu na zahrádku. I když je fakt, že to samé bych za něj možná ještě dostal při prodeji, ale takhle to mám "BEZ STAROSTÍ"  aneb Clintovo šrotovné.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predrazena fabca, Hyundai za 220 nabizi to same, plus tisic veci navic a hlavne 4 valec motor o 63kw s var. cas. ventilu a s primym vstrikem. Jede to moc pekne. Takze znovu, kdo koupi fabii prodela. Jediny co Hyun. nema, tak xds a multikorozni brzdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ma nejakou starsi revizi, 5 hvezd ma a nebo to ma a nvm o tom. Kazdopadne neverim, ze to muze fungovat. Nikde jsem nenasel, jak to funguje - detail, takze silne pochybuju, ze bez "kamer" to dokáže udrzet stopu ci pruh, neverim prostě! Navic to nezabrani tomu, ze to do tebe pak ve tvym pruhu nekdo nenarve, to je pak uz lepsi skarpa nebo strom.

Edit:

jo jsou to nove testy... je to tam psane

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ESP a ESC jedne jest. Multikolizní brzda je jeden ze subsystémů ESC, další jsou třeba ABS, ASR, atd. Oni to tam nepíšou zrovna srozumitelně, auto prostě pojede tam, kam ho náraz pošle, ta brzda neumí ovládat řízení, jen nedovolí pokračování smyku, nebo tak něco.  Takže když tě pošle náraz do protisměru, sice to auto zabrzdí, ale zůstaneš tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rikam ze to je k H*. Kdyz udelas hodiny tak ti to moc nepomuze, kdyz nabouras a letis ven tak taky, takze k cemu to je. Jen to tedy brzdi - cili to dela to same jako kdyz stojis na brzde, auto se take snazi korigovat kola... fakt nevim k cemu to je a proc to ma takovou vahu na testech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...