Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Otázka je, jak do toho zasáhne systém držení jízdních pruhů a mrtvého ůhlu.

Mrtvý úhel ale škodovky nehlídají (zatím). A side či lane assistant taky nemají všechny OIII.

 

No rikam ze to je k H*. Kdyz udelas hodiny tak ti to moc nepomuze, kdyz nabouras a letis ven tak taky, takze k cemu to je. Jen to tedy brzdi - cili to dela to same jako kdyz stojis na brzde, auto se take snazi korigovat kola... fakt nevim k cemu to je a proc to ma takovou vahu na testech.

Je to dobrá věc, která nic nestojí, na rozdíl od různých pofidérních asistentů každého prdu - ne každý je schopen auto při nehodě pořádně přibrzdit, či zastavit. když je v šoku, nebo zraněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle ty asistenty a Hravcovské sračičky jsou stejně k prdu, akorát to odvádí od řízení, člověk nabývá dojem, že to za něj řídi, brzdí, zatáčí a pak ztráci kontakt s realitou, otupí....Není nad to řídit auto se vším všudy, vždyť to je právě na tom to zábavné, pěkně sii řadit, brzdit a ten adrenalin (dobrzdím - nedobrzdím, vyberu tu zatáčku, nebo ne...napálí to do mě zezadu, nebo dobrzdí (to jen u Kokty)) ....to za to stojí nebo ne?

 

Řízení je náš koníček, nebo se mýlím? ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč jenom u mě, asi už zapomínáš :) radiuse někdo taky sejmul... adrenalin je bejt bez auta a řešit to... ať lidem dají asistenty, alespoň s adaptivním tempomatem nebudou za mnou nalepený....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, Petrrr akorát přemejšlí, že by si do auta koupil asistenta řízení typu Pancho 2014 verze 2.0, je nafukovací, dává se na levou přední sedačku a umí prudké manévry v krizových situacích za ohrožení z vedlejší silnice. Má jen minimální vedlejší účinky, týkající se zaklápění kol do blatníků.... :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptivní tempomat taky nechci. V Lochkovským tunelu mě předjel rodinný Swift. Říkám si, zkusím ho, dodržím 80 v úsekáči. Ten blb předemnou neustàle zpomaloval a já taky. Kouknu na tacho a 60. Tak takhle bych nikam nedojel.[emoji33]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zajimavé to je, ale ne pro nás, stejně si to 99 procent zdejších diskutujících nemůže dovolit....Mmj, my dva bychom se do toho auta stejně nevešli, ty šířkou na sedačku a já k tomu ještě vejškou :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...