Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

rozdíl je brečet a nadávat :D jak mě nemusí zajímat, myslíš že si to tam někdo naleje sám? :D a nafty mě taky musí zajímat....

 

jak ti to dojde a nedoleješ, tak hold příště nenastartuješ.... to se vyplatí mít menší spotřebu a řešit 2 hmoty :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle mi prodejce říkal, že tyhle sračičky má i oktávka v dieslu, že se to dávkuje samo do nafty či co, ale já ropě nerozumím a těmhle sračičkám už vůbec, čili jsem nemohl říct ani ano, ani ne....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl je brečet a nadávat :D jak mě nemusí zajímat, myslíš že si to tam někdo naleje sám? :D a nafty mě taky musí zajímat....

 

jak ti to dojde a nedoleješ, tak hold příště nenastartuješ.... to se vyplatí mít menší spotřebu a řešit 2 hmoty :D

Prosím přeložit do češtiny, tohle se fakt nedá pochopit. :kol-28:

Clinte, a čeho že to byl prodejce? Brambor? Hovadina to je. Nic takového u OIII neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: jak řikám, nevím sám :)   Čili, jestli je to už u konkurence, dá se to u oktávky také čekat co?

Těžko říct, podle toho, co jsem se zatím o tomto dozvěděl, tak EA 288 mají splňovat EURO6 bez aditiv. Takže spíš ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoJo verva benzin ma nějaký aditiva...

V případě vrcholné verze TDI s dvojicí turbodmychadel se počítá s točivým momentem 500 Nm (dostupným od 1 750 otáček), spotřeba by ovšem měla poklesnout na 5,3 l/100 km. Tato jednotka s nádržkou na AdBlue bude v sérii vybavena pohonem všech kol 4Motion a dvouspojkovým sedmistupňovým DSG.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALL: Tak co s těma mračítkama??? víte někdo něco o tom? Atest to má, ale ten samozřejmě není vidět, je zespoda a oni jsou nalepené, takže to nikdo neuvidí, stejně jako křídlo, to má taky atest na jedné noze zespod a po přilepení vidět nic není... Papír na to nemam, nenapadlo mě, že to bude někdo skoumat... 2,5 roku, pár kontrol za mnou a nikdo mi nic neřekl až teď...

 

KOKTA: tak jak s tím teploměrem?!? Pošli mi SZ s podrobnostma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: Atesty si někde sežeň a voz je sebou (já sebou vozil u O1 na denní svícení třeba). To co ti říkali ti policajti je nesmysl samozřejmě. Kdyby si tím byli tak jistí, tak by tě poslali v jejich doprovodu na technickou co te´d už i můžou myslím. Třeba v německu či Rakousku se vyplatí ty atesty sebou vozit  i když máš nějaký ten tunning třeba přímo od škody. Vše co vypadá jako dodatečně dodělávané od standartního provedení i když je to ze škodováckých dílů tak tam jsou na to ujetý.  Tam by mě asi i sedřeli za led v zadní SPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...