Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Me by zase zajimalo, co se ti Clinte na te 1.6 nelibi? Je nasobne lepsi nez 1.2 TSI v Oktavce a jeste jsem te nevidel na 1.2 TSI nadavat. Tak proc porad hanis to TDI? Ja jsem s tim motorem jezdil a plne dostačuje. Nemel jsem potrebu mit lepsi, cekam az mne nekdo sveze tim TSI s uvidim, ale dopredu vim, ze to rozhodne nebude lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme přivezli Fábku manželky, měnili zadní nárazník + lak a zadní světlo. Musím říci, že nepoznám rozdíl v odstínu (a to je to stříbrná metla), udělali to fakt precizně. Dokonce jí tam přelepili i tu ochranou plastovou lištu, co je nahoře na nárazníku, aby se nepoškrábal od nakládání věcí do kufru. A hotové za pár dnů, netrvalo to ani týden. Když měla tchýně KIU v KIA autorizáku, bylo to tam na lak blatníku a dveří dva měsíce a ještě to totálně zesrali. Odstín je uplně jinej a nic nelícuje. Já bych to nepřebral a hodil jim to na hlavu. Jenže korejci mají prostě s lakem problémy, nejen že co kus to originál, ale hlavně slabá vrstva. Když jsem byl před rokem na rozleštění škrábanečku, říkal mi šéf lakovny, že korejce nerozleš´tujou, protože jsou hned na plechu. :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by ses divil, ale je stále lepší jak u korejců. Nicméně nikde v předchozích příspěvkách jsem nepsal, že je nejlepší na světě a nikde jsme nevychvaloval nějakou super kvalitu. Je určitě pro naši potřebu dostačující.

 

(To, že kvalita šla dolů víme všichni s nástupem vodou ředitelných laků)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...