Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vidis to a ja mam Turecke sane jmenem Thalia a paradoxne, co se kvality tyce si tez nemohu zatim skoro po 4 letech ztezovat. Ano vse jednoduche, ucelne, ale funkcni. Kdyz prejedu poklop od kanalu tak ho ani necitim, kdyz v Rapidu mam vnitrnosti pomichany. To se ovraci v zatackach. Thalie kola drzi ale ale bocnimi okynky vidim asfalt z blizka jak se to naklani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě mě klinte říkal, že ty vodoředitelný laky stojej za hovno a že se to hůř nanáší, ty starý prej už nejdou koupit :( taky je tímhle otrávnenej...

ale daji  se koupit,furt je zasoba a voda se strika dobre lip nez klasika  akorat je horsi a narocnejsi na schnutí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se v podstatě v Thálii ani moc neriskuje, protože není co předjíždět :D  Pač tohle auto už dneska moc jiných aut nedojede :D (možná Pawouka, ten prej jezdí seladonskym stylem) ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, to je strašný tohle téma... Ozi už to vzdal komplexně, ten už sem ani nechodí a já když se náhodou půl dne nepodívám, tak než se pročtu těma komentama, tak už nevím co jsem četl na začátku...

 

No mě trefili celkem dobře taky tu vínovou, i když je prostě vidět, že to je láknuté nově oproti zbytku auta, to už člověk nedokáže naimitovat... Akorát jsem dneska přišel k autu a ten nově láknutej nárazník mám poškrábanej, byl jsem s ním jen v Bauhausu a v Tescu a už je to rochnutý, šel bych blejt... není to ani 14 dní co jsem to dal na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me panco říkal ze už ne...a prej se mu to stříká hůř, tak nevím...
Ale Zivi se s tím celej život a vždy jsme byli na 100% spokojeni.
Hádat se nebudu, jenom co me řekl, tak sem píšu.(nevím o tom víc)

Stringo to nasere, ale ber to pozitivně. Ja mel čip 10 dni a pak totalka :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se v podstatě v Thálii ani moc neriskuje, protože není co předjíždět :D  Pač tohle auto už dneska moc jiných aut nedojede :D (možná Pawouka, ten prej jezdí seladonskym stylem) ;)

Vzhledem k tomu, jaké motorizace jsou u nás nejprodávánější u aut této kategorie, nebude mít problém ty HTP předjíždět. :kol-46:  Svého času se do Thalie dávala 98 koňová 1.4, tak ta by neměla problémy vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta   jo proc ne,ja rikam svou zkusennost a kamose co strika,treba ted to rs mi strikal take on ten blatnik:)je fakt za na vodu musis mit poradnou pistoli  a jde asi i o zvyk. Ale nevim proc zacala pouzivat voda  kdyz stejne na to prijde klasickej lak.  Ale jednu vyhodu to ma  umejes vse co je od barvy,michaci nadobky, pistoli, v umyvadle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/test-citroen-c4-1-2-e-thp-130-statecne-srdce-83569

 

Tady mrkejte na drát jak umí Francouzi 1,2 THP podotýkám tříválec s 96kw a s rozvodovým řemenem máčeným v oleji s životností prý 240tis (to zase něco pro Pawouka) 

To ještě nedávno se proháněl Clint v S1 s 1,9 TDI s tímto výkonem a se svými pilotky na očích lákal mladé opálené samice u Chomutova co tam postávají kolem silnic :kol-28:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkon není všechno :D

 

Kokta: no to je peklo, možná ještě horší :)

 

Dneska jsem stál v zákazu zastavení s více auty podélně, půlkou na trávě. Pač v Praze v Dejvicích se tam prostě zaparkovat nedalo, všechno narvaný. Samozřejmě MP a lístek za okno, k vyšetření přestupku. Naštěstí tam soudruzi ještě byli v Yetim a něco vyřizovali, tak jsem za nimi s papírem zašel a začal jim vyprávět dlouhý příběh o manželce, jak jsem ji vezl doktorovi a jak nemůže na nohy :)  Naštěstí byli pánové MP dobří a spravedliví, vzali mi lístek zpět, že mám jet ;) Poznali, jakej jsem chudák a učinili dobrej skutek ;)

 

 

Mám tu něco echt luxusního pro XJOHNNYX: :D (bude mu to krásně ladit)

 

 

post-32269-0-66759900-1413377807_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos měl kliku s tím parkováním. V neděli dávali parkovačku lidem, co stáli na chodníku kolmo oběma nápravama. Ti, co to viděli, se postavili správně a půlkou auta trčeli ve vozovce. Opravdu přínos bezpečnosti a plynulosti. Po tom chodníku samozřejmě nikdo nechodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo příčně přes dvě místa? jednou jsem viděl obdobného zaparkovaného a jinej řidič, že tam nemohl tím pádem kvůli takovému zaparkovat, tak to auto parkující přes dvě místa jednoduše s tou svou Toyotou Hillux "odstrčil". Na někoho jako červený hadr na býka a já se ani nedivím.  

Ten citron kaktus je přitom nové auto, já být těma klukama, dal bych tomu řidič vzkaz za stěrače ať si přijde pro nahrávku, kráva jedna blbá vymaštěná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...