Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kdepak vývařovnu, jen se nepodělám z každý kraviny, kterou sem někdo dotáhne a udělá z toho nějaký trend, či co a ovečky na to naskočí a myslí si, kdoví jak nejsou in. Proto píšu, že z těchto módních vln jsem už dávno vyrostl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem vzal:

Chladič klimatizace 2800,- (německá prvovýroba)

Intercooler 4200,- (originál)

Chladič vodní 3800,- (německá prvovýroba)

Sahara 1700,- (originál)

Výztuha nárazníku a chladičová stěna 3000,- (použité)

 

Celkem s náplněmi a prací + výměna oleje a filtru mě vyšla na 21000,- 

 

Ale mám tam původní nárazník odřenej a mám zadní nárazník odřenej a ulámaný LED denní svícení s držáky mlhovek RS co jsem měl,...takže to je dalších cca 7000,- co do toho nepočítám a bude třeba to znovu zainvestovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palba to je, ale kdybych ho vzal čelně, bylo by auto nejspíš KO a já ležel možná v nemocnici... Akorát mě tedy nehorázně sere to, že jsem ten předek dal dohromady, všechno dodělal, nalakoval, pohrál si s LEDkama a pak to kvůli nějakýmu kreténovi po tejdnu rozštípu na maděru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera Porsche, dneska plameny na Lukoilu :-)

Tyjojo, tys rozstipal Porsche a pak jsi zapalil benzinku?

Jinak ja vyhrat fakt balik, tak koupim peknej barak a pak koupim metro, necham to natahnout k tomu baraku a pak do prace. Prikoupil bych i jednu soupravicku k osobnimu uziti. Na auto bych hodil kastan. Na jezdeni po Praze bych koupil Hyundai i20 a mimo mesto Seatka s 1.4 TSI.

Samozrejme moje souprava by mela vlastni kolej, aby me nic nebrzdilo.

Pred chvili mi volal ajtak z MB, ptal se, jestli znam Clinta. Rikam anoo a proc. Pry pro nej maji konfigurator na RSo - nas zakaznik, nas Clint.

Tak chtel znat muj nazor. Shodli jsme se, ze ok, at to pusti do sveta. Adresa bude klasicka konfiguratoru, jen se tam prida /Clint-RS.

Asi prozradim, ze auto je ve vychozim stavu v plne polni (bila barva) a je tam tahlo jen na cenu. Cim tahnes niz, tim vice mizi detailu na aute, kdyz to prezenes, tak dostanes auto na 13tkach plechacich a budou ti chybet treba i zpetny zrcatka. Extrem je, pokud to stahnes na 5tis (minimalni cena), tak auto zmizi uplne a dostanes jen dalkac. No ale pozor, tim to nekonci. Nyni hrajes hru, najdi si sve RS! Proste budes chodit a mackat dalkac a treba se nekdy zadari.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...