Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne, ze na poste ztrati 4 pneumatiky v hodnote cca 16tis a nikdp nevi kde jsou? :-D

Ma je postak na aute, staci odpoved?

Hele Ťapaťalk uz neumi komentovat 2 a vice prispevku naraz? Jakmile oznacim 2 a vice, tak cudl komentovat zmizi!!

Ha a jen si postezuju, tak cudl je.

Jinak jestli je zajem komentovat postu, mohu zacit, tam reklamuju castejs, nez ve Skodovce. A totalne me to s. Co jde posilam / necham si poslat po komkoliv jinem.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy když nas někdo naboural, uznal to půjde to z jeho pojistného, tak dostanu náhradní auto po dobu co bude auto na opravě?

Pokud mas auto na ico a prokazes ze ho mas opravdu k podnikani, tak je to bez debat. Pokud to mas jako soukromnik tak ti pojistovna vzdy rekne, ze to nehradi a tak jsem si radsi nikdy auto nebral, platit jeste desitku za jiny auto na 3 tydny se mi fakt nechce. Pokud s tim motosman ma zkusenosti, tak povypravej, to me taky zajima.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už sem jim tam volal do autorizáku audiny, snad nemaj ani jedno volný náhradní auto, tak opravu asi oddálíme než bude něco volného... Jinak mě říkal, že na to máme právo...

 

Petře oni furt nějak zkouší, aby vydrbali s tebou....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Motousem, já svůj případ popsal výše. Jezdil jsem 4 dny vypůjčeným na účet pojišťovny a žádná stres a to bylo nabořeno moje soukromé tehdá 5 let staré auto. Taky je pravda, že některé pojišťovny to zkoušení, ale to si člověk nesmí nechat srát na hlavu, na to oni spoléhají. Viz. různé amortizace apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal ty čtyři pečená kolena ;) Ptala se mě, jak si je představuji, řekl jsem, že jak fotbalovej míč, takže mi slíbila, že budou velká :D :D Doufám, že je ztrestáme ;) Co Motosi, Pancho a Petřřřře?

Kokta nebude?

Vsak neni problem dostat koleno ze slona, oni pak ztrestaj tvoji penezenku.

Jinak už jsem pojízdnej, sice otlučenej ale pojízdnej :kol-27:

Stringo, fakt te lituju.

Plechace:

kdyz se s autem v zime nejezdi, tak plechy nereznou

o1 plechy jsem po prvni zime natrel (vsude to stejne neosmirglujes plech), takze pristi zimu byla liska zas. Inu koupil jsem za litr takove chromove poklice, po prvni zime chrom zacal "korodovat". Inu pristi zima bez niceho. Na o2 jsem nechal jen plechace a statej koupil origo poklice. Plechy pekne, pak se v unoru daly poklice a plechy na jare jak lisky. S. na to. Nechavam to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: vždy to bylo na operák. Netuším jestli je rozdíl ve vlastnictví. Nicméně to vždy šlo z povinného viníka. Auto máš aby jsi s ním jezdil a když mi ho někdo nabourá, tak mám jezdit taxíkem za vlastní? To ani omylem. Jen ať platí....

Tak operak je jina liga, tomu bych i věřil.

Co mne ale zajima. Koupis 5 let stare auto za hotove. Mas jen povinny ruceni. Za 2 roky te nekdo narve, mas narok na auto? Me tvrdila jeho pojistona ze ne, pouze kdyby bylo na ico a ja dolozil, ze ho mam opravdu k podnikani. Nikdo me nebyl schopen odkazat na zakon nebo neco, co by mi dalo argument do ruky a bylo to neprustrelne. Vsichni kem rikaji, mas/nemas narok a pripadne tak se bez soudit. Takze v nejhorsim bych mel naboreny auto za 30 opravu, amortizaci 10 tisic, pujcovne vozu 10 tis a prohrany soud za 20 tis + plus nahrady za pravnika protistraně! Suma sumarum odhadem 50tis v coudu a doma naborena plecka. Bez prace - 10 amortizace a jezdeni busem a naborena plecka. V nejlepsim případě, jen doma naborena plecka a vozeni prdele pujcenym autem.

A na sraz si me odskrtni. Je teplo a ja mam zimaky. Navic se mi doma hromadi prace a furt nekde litam ci delam prioritnejsi praci. Navic vanoce, takze pritelkyne uz sili a chce jezdit po nakupech.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, na náhradní vůz z povinného ručení vyníka máš prostě nárok ať si kdo chce co chce říká a to bych se klidně soudil, páč to musíš mít vyhraný. Radiusy jsi mě zklamal, ty takový přeborník na reklamace a necháš se oblbnout od pojišťovny, to teda si pěkně vyměkl. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to uz par let, navic riziko vysoke. Dej mi eso do ruky. Ja nemam 50 klacku, abych si pak rekl - nedal jsem jim to zadarmo. Navic ten as u soudu...

Dej mi neco, cim se da argumentoval. Tusim ze to byla Kooperativa. Dneska bych se uz ojebat nenechal. Nechal bych si to dat pisemne a pak sel po nich. Ale nic by mi nedali, takze jak postupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě na tohle štve, že máš třeba 5 letý auto, uděláš rozvody, olej, brzdy apod = běžný servis hned stojí cca 20 000kč. Pak ti někdo  zruší auto a už ti to nikdo nedá, dostaneš částku aby sis mohl jít koupit podobný, bohužel stejně servisovaný už asi neseženeš.. hrozná diskriminace, že se do toho prostě nepočítá servis...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně to bez starostí znám, prostě ta pojišťovna si to za tebe s tou pojišťovnou vyřeší sama s tím, že škodu ti proplatí ze svého a pak to vymáhá od pojišťovny vynníka. Tzv. že i půjčovné za náhradní vůz, protože kdyby to tak nebylo , pochybuji že by to těm lidem ta vlastní pojiš´tovna zaplatila, jako třeba Motosovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině uplatnit citovou ujmu.

Prosim popsat. To je uz ale na soud ne.

Otazka je, pokud mas doklady od servisu (jakehokoliv) a muzes rozvody brzdy apod dokladovat, koupis jiny a pak to nechat udelat s tim, ze tys to na svem mel a ze cena za vrak neodpovidala cene obdobneho auta? Kdyz uz si tedy zadky vozite pujcenym autem za cizi penize, proc nedelate i toto?

Jinak uz to leze na povrch, stacilo napsat, platim si priplatek za sluzbu xy k povinnymu a hned by bylo jasnejsi ze jste nelitali a neprosili. Mimochodem je to napriklad i dobra recenze, protoze lhat umi kazdej, ale ciny, to je jina. Pokud tedy pojistovna toto zmakla, sem s tim.

Ve smlouve klidne pujceny auto muze byt zanesene...

Bavim se o cloveku, co ma nutny zaklad a aby mel neco v ruce. Jakmile se prijde do cizi pojistovny, tak zase odchazi s nicim. To je rychlovka.

Clint by v civilizaci zabloudil :D, zname svoje lidi. Je tak zmaten, ze jezdi pruhem pro autobusy, parkuje na vozickari, protoze na vesnici nic z toho nemaji.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...