Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To bylo usnesení valné hromady, tedy tvá účast nutná. Řekni rovnou že mi to nechceš nakódovat nebo že to neumíš a nemusíš kvůli tomu nepřijed. Já ti to odpustím. A to jsem Tě chtěl povozit v autě aut Kindercar a když bys byl jooo hodnej tak by sis mohl sednout i za volant, ale když nechceš nikoho nenutím, taková svátost, to je jako odmítnout státní vyznamenání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: hele přijede kvůli tobě taky Čadys, potřebuje taky něco nakódovat, tak koukej skočit do tvého šuplíku a přisvištět ;)

 

Čadys řikal, že nám za to zatím půjčí svojí přítelkyni ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta odvádí pozornost, ale samozřejmě se už nafukuje a blaženost cloumá jeho majestátem....To má rád, když někdo před ním klečí na kolenou a prosí...Už vidím, jak radostně a hrdě pohazuje trvalou.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jednou se můžeme sejít v plné sestavě čaje + bonus Čadysova přítelkyně a Kokta to chce pokazit. Na druhou stranu při našem online kontaktu už deklaroval před 14 dny, že neví jestli přijede. To jen abych se ho zastal, že to není aktuální hnutí mysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je krása: https://www.facebook.com/video.php?v=447236432043073

 

Petře měl by sis jet koupit passata protože umí toto: A HLAVNĚ: Stop-start 2.0 – engine shuts off at speeds under 7 km/h.

Volkswagen’s latest innovations:
  1.  Mild hybrid – shuts off the TSI/TDI when it is not being used.
  2. Stop-start 2.0 – engine shuts off at speeds under 7 km/h.
  3. 2.0 TDI with 240 PS* – bi-turbo Passat consumes 5.3 l/100 km.
  4. 2.0 TDI with 272 PS – bi-turbo plus electric booster.
  5. 10-speed DSG – new automatic for engines with up to 550 Nm of torque.
  6. Lightweight design with lightweight panels – sandwich construction from motorspor
  7. Infrared-reflecting dashboard – pigments that reject heat.
  8. Low-E glass sunroof – oxide film blocks infrared radiation.
  9. Range manager – maximum range in Auto mode.
  10. Air conditioning in electric cars – need-based and extremely efficient
  11. Volkswagen Car-Net – brings online services into the car.
  12. “Security & Service” – always informed about vehicle status.
  13. App Connect – welcome to “Apple CarPlay” and “Android Auto”.
  14. Volkswagen Media Control – tablet control via app in the car
  15. Predictive navigation – the first navigation system that “learns”.
  16. Personalisation – individual settings at all times.
  17. Easy Open – open sesame 2.0.
  18. Easy Close – the Passat Estate now closes automatically.
Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 jsou na naše silnice až moc, jsou tvrdé a nápravy dostávají na frak a prdel řidiče rovněž. O gumách a diskách ani nemluvím...Měl jsem možnost na 19" v O3 jet a dost hrůza....

 

Naopak 18" mě ještě docela překvapily

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: hele přijede kvůli tobě taky Čadys, potřebuje taky něco nakódovat, tak koukej skočit do tvého šuplíku a přisvištět ;)

Čadys řikal, že nám za to zatím půjčí svojí přítelkyni ;)

Panove, ja si radsi uz doma neco spajim nebo pripadne pustim film. Na tohle mne neutahnete, natoz byt nekde ve fronte :D

Psal jsem, ze nedorazím, vcera jsem jel domu, bylo luxusnich 15°C a jako vzdy nahle vsichni na brzdach, jel jsem krapet rychlejs (ale mel jsem dostatečnou vzdálenost), tak jsem na to dupnul vic a prava predni se sekla a zakvicela. Ten za mnou uz to lamal do druhyho pruhu, ja zastavil dostatecne daleko za autem a ve svym.

Takze ja fakt nehodlam zimaky zbytecne nicit v tomhle vedru.

Jezdil jsem na 16tkach v 03, uz tohle mi prislo moc tvrdy - coz asi je hlavne problém vleceny napravy (nekde tu stabilitu museli nahnat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: ty voe, já z tebe nemůžu, nejdřív přezouvá už v létě, aby nezmeškal a teď nejezdí, aby je nesjel...ty voe, ty se sjedou až  na kord tou cestou do Krušárny, to fakt raději nejezdi, má bejt skoro 10 stupňů a večer ještě větší vedra, kolem pěti...

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sid CZ akorát psal, že jede.... ;)  Dám si s ním pivko, pač vy jste jen kofolový usmrkánci :D

 

Však již víte, i kdybych si jich dal pět, stačí mi jenom mávnout na klify a ještě mě sami doprovodí s majákem :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozjetého Stana zastaví jen policejní hlídka, viděli jste z Koktova příspěvku, Stan je ve svém živlu, fanatik do Ikarusu a velkého volantu ;)  Každej tejden si pouští film "Prázdniny pro psa" a vžívá se do role Drtikola....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...