Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Johny,

ten muj komentar nebyl mirenej proti tobe. Byl psanej obecne, ale tim jak ses ho zhostil osobne neco vypovida. Znas to stare prislovi ;), potrefena husa.

Souhlasim se Stringem, jsou pripady kdy se o sluzebak lidi staraji jako o vlastni, ale nikdy to jako o vlastni nebude. A 99% lidi ma sluzebak na jezdeni bez ohledu na potreby auta. Chci videt za necely 2 roky bazarniky co prodavaji 2 leta auta po prvnim majiteli, koupis a vse se vyklokta. Budou to totiz Skodovky bez starosti ;), a tak se k tomu lidi chovaj. Mlzi se sveto? No a? Neni moje... tamhle neco drnci, smejka apod no a? Skoda usetri a me to 2 roky netrapi. Proto i ten slogan.

Sam sem toho dukazem, kdyz mam sluzebak, chovam se k nemu jako k vlastnimu. Ale kdyz vlitnu do diry, tak si reknu njn... stane se, priste na ni budu myslet a vyhnu se. U svyho se drbu na hlave a nadavam. Jezdim i lehce rozdilny trasy. Bohuzel se hraje na km a spotrebu, tak jezdim na tohle lepsi usek, ale cesta je to nic moc. Svym to radsi objedu a neresim 2km zajizdku. Jen kdyz je to ucpane, tak jedu tou kratsi cestou i svym autem - ale stejne rychle, ne ze bych se tam propletal pomalicku. Naopak sluzebakem jedu tu delsi trasu jen v lete, protoze muzu jet jinde dobrou zkratkou a vim ze nebude ucpana.

Kapitola sama o sobe je ta bouracka, u svyho auta bych mel asi srdecni zastavu, u sluzebaku me to fakt sralo, ale v noci jsem usnul...

Ano, ozvu se, protoze to tak neni, ale mysli si co chces. Beres to mozna podle sebe, ale ja takovej nejsem. Ale vymlouvat vam to nebudu, myslete si co chcete  :kol-46:

Uz treba jen to, co ty tu popisujes, ja vubec nedelam. Vsechny auta mam na stejne urovni, se vsema jezdim stejne, vsechny dostavaj stejnou cocku. Je to o lidech, pro me je to auto proste vlastni  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem večer na okresce předjížděl náklaďáka když jsem byl skoro vedle něj, tak z ničeho nic vybočil doleva a natlačil mě na obrubník....Měl jsem co dělat, abych to ubrzdil, kretén blbej....absolutně nechápu, proč to udělal, nic tam neměl. Už když jsem jel za nim, tak jel hodně po prostředku, byl snad vožralej magor. Troubil jsem jako o život, střílet jsem nemohl....V autě manželka a děcko samozřejmě. Proti nic nejelo.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hejbe se, když šlapeš střídavě na plyn, přidáváš a ubíráš, to je jasné. Jak se mění rychlost vozidla, tak se pohybuje i ručička....to je vlastnost. Tak si jí tam nalep vteřiňákem a hejbat se nebude ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...