Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto,kde zijes, Rapid ma regulaci automatickou, tedy kdyz je jasno a sviti slunicko, sviti vice, kdyz se setmi sviti na minimu. Kdyz ve tme zasvitis na senzor vse se vice rozsviti a kdyz zhasnes tak vse zmirni vcetne podsvitu dispkeje radia.

To si můžou strčit víš kam. Na co má svítit osvětlení budíků, když je jasný den???  :kol-44:  Za dvacet let za volantem jsem toto neměl a nikdy nepotřeboval. Za to za tmy mi reostat chybí v FII FL - tam to bílé světlo budíků je až nepříjemné. Ještě štěstí, že OII FL nepodlehla v šetření úplně všemu a tato regulace tam je. Nemám totiž rád, když si auto (nebo někdo, kdo to vymyslel) myslí, že jsme každý stejný a chceme zrovna tu kravinu, kterou vymyslí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto tak se priznej ze si koupil katalance.

Pawouku tak se tolik nerozciluj. Vsak kdyz je den a mas denni sviceni u MR13 sviti ti jen rucicky. Az od MR 14 ti to sviti porad. Ja to mam ovsem prekodovane, ze mi to tez sviti porad, nekteri si zase totiz stezovali ze cifernik nebyl v urcitych situacich citelny. Me to bylo jedno. U MR14 pri denim sviceni kdyz se setmi tak ti podsviceni zhasne aby ti doslo ze si mas rozsvitit. U me toto bohuzel nefunguje jen se to utlumi a protoze nemam kontrolku potkavacich svetel musim si davat vetsi pozor kdy si rozsvitit. Hold kodovani rucicek u Ferdy kdy sem se na to nechal zlakat v domeni ze to funguje jako u MR14, bohuzel pozdeji jsem zjistil ze ne tak uplne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vždyť říkám, že je to kravina - pak nemusí dělat fičury se zhasínáním budíků při setmění. Kdyby tam raději byla kontrolka potkávaček... Mně taky svítí jen ručičky i když teda nevím k čemu je to dobré. A jestli někdo nevidí na budíky, měl by navštívit očního lékaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: to je hodně drsný....

 

To je přesně to, co američani potřebují, oni musí bojovat, ISIL jim vyhovuje, je to všechno kšeft, potřebují vyrábět zbraně, prodávat je, potřebují zase rozjet ekonomiku...chápete? Čím déle budou proti ISILu bojovat, típ pro ně lépe. Koneckonců oni stojí částečně za jejich vznikem. ISIL je nebezpečný a celý svět by se měl proti nim spojit.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zarovku Ti vymenili nahodou levneji za 120. Jinak na svete jsou nastesti i krasne veci jako auto a tady moje mladsi segra :D. Pro slabe povahy tez nedoporucuji. Slintam jeste ted, ovsem nenapadne, manzelka vedle zehly pradlo. :D

http://www.extra.cz/brutalni-tanec-u-tyce-ktery-nedokazete-pochopit-a-vstrebat-tanecnice-popira-gravitaci-i-fyzikalni-zakony#utm_source=facebook.com&utm_medium=FBpage&utm_campaign=st

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...