Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Paw:Tak si to můžeš oblepit molitanem, nebo fototapetou ;)

 

Jo, souhlas s Koktou, ten 2,0 by mě z toho lákal nejvíc. A přepínání sport - eco a ten umělej jakoby sport zvuk bych taky nechtěl.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě by to mělo smysl jen kvůli motoru (RS za 1,8) a polepšil bych si xenama a více místem vzadu na zadních sedačkách. Vlastně i MF volantem a konečně origošem BT sadou....(ten Parrot je na hovno)

BT mě nezajímá, místa vzadu mám dost i teď a vlastně ho ani nepotřebuji, tam stejně skoro nikdo nesedí.

No v autě za minimálně 600 - 700 táců bych tedy čekal jinší kvalitu, než ten papundekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jinak ta 1.4 103kw je fakt zajímavá.... když mě Igor referoval i spotřebu jakou má po Bratislavě...

klinte MF a BT mám i teď :kol-46:  a není problém to dodělat za pár tisíc km...

 

vzadu mě moc místo nezajímá a ty tapece ideál to asi není no....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si spíš říkám, co by mi přinesla OIII oproti mému autu. Já OIII nejvíc vyčítám dveřní výplně - tam to šetření je už přehnané, čiší z toho lacinost na sto honů a to mi nikdo nevymluví. OII je v tomto v úplně jiné dimenzi. Když tak přemýšlím, zda a kdy jít do OIII, říkám si, co by mi to vlastně přineslo oproti současnému autu? Jistě, motor 1.4 TSI 103 kW (který mě nejvíc zajímá) bych bral hned, ale co zbytek? Elektronické fičury (typu Start/Stop a různí asistenti atd), mě moc nezajímají a neohromují, získal bych jednodušší zadní nápravu (čili krok zpět), podle reakcí majitelů horší standardní audio a já nevím co ještě. Má to vůbec smysl?

Jako majitel OII a teď OIII ti mužů říct, že to smysl nemá, alespoň já to tak cítím. Já mít svoji starou OII s 1,8, tak to jen chipnu a sem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera když sem byl projet slepici a zkusit XDS, tak sem měl možnost prohnat novou Fabii. Asi to byla ta silnější 1,2, protože sem se musel i snažit abych ho zlomil:-). Každopádně Fabie vypadá dobře a s 1,8 jako je to u Pola GTI bych ji snad i bral.

PS: XDS opravdu funguje:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...