Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo si nepotřeboval kupovat nový chladiče, si měl koupit ten přípravek a nalejt to do okruhu a měl bys to opravené, když to naleješ do rozprašovače a postříkáš s tím i ten spoiler, tak se taky zacelí, vyrostou nový držáky, mlhovky atd. vše jako před nehodou.

Jinak je to Opel, měl si jít dělat drifty do Autosalonu a možná by si ji vyhrál. Hold nechopil ses příležitosti. Jako mohl jsem se také účastnit, ale já Opla nechci.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, kluci. Nehraju automaty, řada lidí toho medvěda prohulí, prožere (Motosman), prostřílí ( víme kdo), prochlastá (Kokta). A až jednou vyhraju ( i když vím, že to do mě dřív uhodí blesk) tak pak se smíchem ve tváři rostřílím na poli za NS 2x nová RSa a dostaneš pozvánku aby ses mohl přijít podívat. Další Ti jako dárek pustím z vrtulníku na pozemek na Vašíkovo pískoviště aby si měl s čím hrát.  :kol-48:

Zde inspirace, provedeno s mnohem lepším vozem než O3RS

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/196891/unikatni-test-vytahli-novou-skodu-rapid-do-vzduchu-a-shodili-na-zem-takhle-to-dopadlo.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, když on nevi jak se s takovým concernovým vozem jezdí. Nejprve, musí se kolem něj chodit po špičkách, nemlátit s dveřmi, auto musí být parkováno v teple, suchu, bez jiných negativních vnějších vlivů, musí se s ním jezdit pouze po absolutně nových silnicích s hladkým povrchem. V místě parkování několik nejvýkonnějších plašiček kun, olej měnit každých 5-10tis -samozřejmě v autorizovaném servise a stejně tak nejlépe při té výměně nechat vyměnit krom filtrů atd., rovnou i bezúdržbový rozvodový řetěz. Pak je třeba tankovat jen super nejkvalitnější čistý křišťálově  benzín bez biosložek atd. ( Clint doporučuje zásadně Shell ). No když toto vše budeš dodržovat, auto ti bez problémů vydrží i 60tis km. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...