Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dneska ráno se letištní havran vysral na západní stranu bidýlka a třikrát zakrákal směrem k severu, to je právě to znamení, na které čekám. Ideální čas na přezutí letních na zimní....čili goobye letní slicky ;)

 

Letištní havran je zaručená informace, ne jako Radiusí babička, která mu hlásí příchod zimy už v létě, když jí koza sežere pekáč tvarohovejch buchet v domění, že se připravuje na krutou zimu a dělá si zásoby.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus, kterej jezdi nejmene je prezutej nejdyl, nejak nemel uz letni vzorek a ja se bal deste. RS jezdi casto dalnice s "povinnosti", takze to slo jen s malym zpozdenim a OI se mi nejak prezouvat nechtela, jsem linej. A klouze to mno, nemam rad zimaky, neda se s tim rozumne jezdit :-D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase, Ale abych byl za frajera, přiznám se, že i já minulý týden od středy ulehl s nějakou virózou lehčího rázu, horečky jsem naštěstí vysoké neměl, ale v krku, jako by mě tam škrábala koktovo trvalá. My tady ovšem na západě, zrozený žárem bitev, kde země zrodila hrdiny chodíme do práce i v tomto stavu, páč by na chleba nebylo. To jenom v Práglu lítají pečený holuby přímo do úst, v přáípadě Motosmana pečená selátka.  V SO už jsem byl relativně fit, dopotil jsem to na oslavě svých narozenin. Hold už nejsem nejmladší, Koktovi bych mohl dělat druhýho strejdu. :kol-98:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím jestli sem nějakej božskej řidič nebo nevím, ale je ledovka a lidi po okresce místo toho aby měli mega rozestup a jeli 20km/h-30km/h po rovince do zatáčky klidně 15km/h, tak popojížděj nebo jedou 5km/h a jedou u sebe jak retardi... Takže furt hrabačky na jedničku, protože furt zastavujou... Pak na mě ještě jeden trotl začal blikat že mam rozestup.... A perlička nakonec, jeden mega trotl s Roomstrem jel 5km/h do kopečka, aby tam asi zůstal viset...

 

Poučení: Zrcátka se nezklopí, ostřik světel nevyjede, parkovací senzory nefungují :D u O3 mě už odpoledne mě zamrzal ten senzor u adaptivního tempomatu, opravdu to mají vychytaný!

IMG_20141201_174505.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to co je dneska je abnormál, venku prší  a hned to mrzne...to je uplně nejhorší kombinace. Na autě se tvoří souvislá vrstva ledu, bohužel i na silnicích.....Ještě, že nikam nejedu. Prostě všechno co se vysouvá zamrzne ledem...nevidím na tom nic zvláštního, to se děje u všech aut. Spousta lidí neotevře ani nádrž a někteří se nedostanou ani  do auta (viz VW CC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Clint ceka, az se docka, treba ceny 800tis. A cim vic korunek tim vice setreni na matrosi. A Rapida o dalsich 5tis. Dnes uz bych si ho nekoupil. S timto bonusem k Vanocum od skody uz je Rapid o cca 25-30tis drazsi nez co jsem za nej dal ja. Je treba zdimat Cesky lid cim dal vice a cim vice zdimame tim vice Cesky lid nakupuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to půjde takhle dál, dojezdím svojí šáde do dvaceti let a pak to prodám Petrrrovi za 50tis, aby si polepšil autem ;)

 

Už na mě útočí zase 39 nad nulou a blbě vidim, půjdu se nadopovat paralenem a lehnout.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...