Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To se pak bojím, že mi je lohnou ( i když po zimě už asi koupím nové - budou mít 2 roky). V únoru budu mít s rapidem dvouleté někdy těžké jubileum. Mu pak naleju trochu šampáňa do chladiče na zdraví, aby jsme to spolu ještě pár let vydrželi.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hustý a hned bych to připíchl na FB ŠA s komentářem. Jen že ty jako vrchní vzývač a fanda ŠA to neuděláš a vsadím se, že jak te´d ty šádovky zdražily, že ti to vůbec neva, stejně až si pro to RSo půjdeš necháš jim tam 10tku jako deeško pro management ŠA jako velmi spokojený zákazník.  :kol-135:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Clinte až teď mi došlo proč marodíš. Že ono to tak trochu souvisí s tvou prací.Jen co vám tam dal Váš letištní holub info, že přijde námraza s přeháňkama a ty bys musel v práci makat a ne chrápat, tak ses raději šel hodit marod.  :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chudák Stanmar tam jezdí kdesi v Práglu s tou housenkou jménem Icarus ze strany na stranu, nahoru dolu, proplejtá se mezi těmi odstavenými trolejbusy a tramvajemi jak jen to jde. Koktovi už i přimrzla klávesnice s myší k rukám, Motosmanovi dnes již přimrzla třetí asistentka k něčemu jinému (museli je oddělovat ledlambou) atd. Prostě každej dře a jen ty se flákáš doma v posteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chudák Stanmar tam jezdí kdesi v Práglu s tou housenkou jménem Icarus ze strany na stranu, nahoru dolu, proplejtá se mezi těmi odstavenými trolejbusy a tramvajemi jak jen to jde. Koktovi už i přimrzla klávesnice s myší k rukám, Motosmanovi dnes již přimrzla třetí asistentka k něčemu jinému (museli je oddělovat ledlambou) atd. Prostě každej dře a jen ty se flákáš doma v posteli.

Čéče asi Tě budu muset pozvat do Prahy, aby jsi na vlastní oči viděl jak to vypadá jinde než na vesnici...

Ikarus je jeden v muzeu ve Střešovicích a trolejbus taky, takže to už je passé - jestli máte v KV koňské povozy netuším ale my už jsme jednou nohou v Evropě

A mě ty venkovní atrakce minuly, páč jsem zdravotně mimo provoz... a ani škrábat nemusím, protože mám vozidlo pod střechou.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, ja se tady Stanmara zastavam a on takhle. Nam ve Varech jezdi Ruske sane a ty nejaka namraza netrapi. No a primo tam kde bydlim ja name jen psi zprezeni ono cca 620 m.n.m je jen pro opravdove drsnaky.

Nejhorsi je ze ten Stanmar to vojebava jako ten Clint a to sem ho daval za priklad.

Clinte a cos tam napsal ? To tam dej znova ne? Aby budouci majitele napr. vynikajici F3 vedeli co je ceka, popr. co ostatni majitele budouci za bonusove zvyseni cen dostanou. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...