Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mě se třeba líbí moc novej Passat, ale s těmi motory ať se jdou vycpat. Když vyšla před x lety 3.6 FSI tak se s tím chlubili, dnes se chlubí samejma kretenskejma asistentama a pomalu se nedozvíš žádný technický parametry, hlavně že to má lajn asist.

 

Stringo to sem pokukoval před rokem, auto teď mám. Další auto musí mít přes 300 koní :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku sice plna ale je to totez jako dat za Rapida 450 a vic tisic. Stejny nesmysl. Rapid je nejvyhodnejsi tedy byl ve stredni vybave a u F3 tomu bude nejspis stejne pomer cena vykon.

No vždyť ta Fabia je prakticky stejně velká jako Rapid SB, tak proč ne? Ten by byl dražší a se starší technologií. Navíc nehodlám slevovat z některé výbavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co tedy doporučujete, musím začít škádlit štěstí, nebo mě dohoní smůla k smrti... Jinak oprava auta bude svépomocí, řeklo mi to víc lidí, navíc bych na tom měl podle všeho "vydělat" protože nárazník zadní už mám doma delší dobu, a mohl bych za to udělat znovu ten předek. To že v autorizáku se mi budou věnovat a dělat mi věci podle mě je nesmysl pokud tam nemám známého (já ho nemám bohužel)... Takže oprava svépomocí a bude to až v Lednu, protože mám dobré mechaniky ve vsi a není důvod řešit každou věc někde kilometry daleko a navíc mezi svátky... zatím mi "srovnali" dveře tak abych mohl jezdit a nechcalo mi do kufru, takže už jezdím opravy začnou až kolem 12.ledna... Toť zatím vše a já čekám na výsledky dokumentace z pojišťovny, ještě bude fotit až to odstrojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nova technologie neznamena zaruku vetsi spolehlivosti, nekdy spis naopak. Ukecal si me jdu se podivat cos tam natukal dopodrobna jsem to nezkoumal.

 

To je do jisté míry pravda, jenže i ta tvoje strojovna je s otazníkem. A kdybych náhodu šel do EA211, tak nejdřív za dva roky - pro jistotu.

 

Pawouku, pekne a slusna vybava. Rapid ma kufr ovsem o 20l i presto vetsi kyš kyš :p 350-355 bych za to dal v te konfiguraci co mas. No a natrhl bys mi s tim embriem prdel i kdyz v zatackach nevim. F3 ma pry podvozek káčátka. :D

No dvacet litrů řešit nehodlám, stejně bych nezaplnil ani tento. :p  Konfigurace se dá samo ještě upravit, jak jsem psal, toto je jen hrubý nástřel. No a něco srazíš u prodejce a jsi na těch 355. :kol-33:  Sice kachna, za to ne kostitřas. Hele nevím, to se dá srovnat jedině jízdou. Se SB mi to třeba nepřišlo nějaké extrémně tvrdé. A kdyby do něj přišla EA211 1.4 TSI, bylo by zase o čem přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nějak líbí teď ten novej Fíkus v myslivci ;)   Ten 1,5 Ecoboost - benzín 180k by mohl docela vystačovat na to auto. Akorát ho mají jen v ceníku, ale nakonfigurovat nejde, zřejmě přijde tenhle výkonější motor později.

 

Já nikdy k Fordům vztah neměl, ale nějak mě nasrala Škodovka s tím olejem a tak si řikám, že ono je to vlastně jedno, co člověk koupí. Tedy vyhnul bych se Francouzům, Korejcům a Italům.

Ale je to jen úvaha a jistě že se půjdu svézt ;)   Myslím, že dva roky auto řešit nebudu.

 

post-32269-0-43654800-1417821849_thumb.p

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoro všechny automobilky jsou výbavama výše koncernu... ten prostě těží jenom z pověsti dob minulých... ať se nám to líbí nebo ne, prostě to tak je a to říkám otevřeně, že jsem příznivcem škodovky, ale jiné automobilky ať už se o nich říká že zpracováním a kvalitou jsou míle vzdálené od koncernu, není to takový rozdíl, jak je zažitý, stejně jako je to se zažitou kvalitou koncernu která každým modelem a faceliftem klesá...

 

inu simply clever,tam žádný vyhřívaný volant nebo čelní sklo nepotřebuješ

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a to ten ford bude i levnejsi, ale proste Ford krom Mustang nebyt laska tak netvrdim ze to jsou spatna auta. Mit ve firme ve worku a good. Mondeo a Focus a to se s nima nezachazi zrovna v rukavickach a zadny, opakuji zadny problem. I kdy oba jsou jeste atmosky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...