Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak panove vcera pri navsteve stryce jsme nasli doma mrtvou sousedku ve vesnici v baraku. Starsi pani. Maminka strycovo kamarada zijici v NDR. No nebylo ji pomoci, zkousel jsem tep a uz tam asi den byla mrtva. Tedy nepekny den. Volali jsme zachranku a ta se ani neobtezovala prijed s tim ze stacilo nase slovo jako lajku ze je nejspis mrtva. Po 40 min. prijeli az PCR pak Coroner a pak kriminalka s tim ze jeste meli blbe keci, cekali jsme se sousedy venku a popijeli vino. Coroner mohl jeste dostat pres drzku. Pristup desnej. Misto aby byli radi ze tam nekdo cekal a vse jim na miste rekl atd. nikoho nemuseli nahanet atd. Ale nejvic me zarazilo ze nejaky doktor proste neprijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidám, že jo a že asi začnu tahat cisternu oleje. Pak mi řekla, že to dobře zná na své oktávce, když jsem jí řekl spotřebu oleje, měla to prej ještě horší. Pokecal jsem se všemi, co tam byli a doporučuli mi ten škodováckej "med", prej se to vypláchne, naleje med, pak prej ujede 15km a zase nějakej proplach či co....moc sem to nebral, ale údajně jí to hodně pomohlo a vydrží to cca 40-50tis. km.

 

Co se týče rozvodů, tak servismani povidali,  že prej tam 3x měnili na 1,8 TSI celej motor a pokaždé ho cvakala Škodovka. Řekli mi, ať se s výměnou rozvodů nedělám, když prej to skočí, daj mi novej motor. Platil bych jen práci a to mi řekli cca 4-5tis Kč. Což prej vyjde levněji než moje výměna rozvodů.

Nějaké bližší info o tom medu nemáš? Nový shortmotor by nezaškodil, ale spolehni se na to, že ti to ŠA vymění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten s tou Fábkou byl magor, jet takhle rychle a vidět nehodu před sebou....al nejlepší je ta lampa.

 

Ten s tím stříbrňákem, jak to vzal o svodidlo, udělal taky pěknou blbost se tam procházet....byl hodně překvapenej, když mu to rozčísla ta fábka :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...