Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kluci, mám si pod stromeček vybrat kameru do auta, ale vůbec si nevím rady jakou. Zároveň nechci nic zbytečně drahého se spoustou funkcí, ale zároveň chci něco, co bude natáčet dobře a čitelně SPZ aut a taky v noci, prostě aby to bylo k něčemu když už se to bude kupovat.

 

 

Máte něco vyzkoušeného, co byste mi doporučili, nebo podle čeho vybírat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je celkem mimo můj finanční strop... chtěl bych něco max. do 4000,- resp. GPS nepotřebuju, podle mě je to k ničemu, jen lákadlo pro kupující, na co mi bude záznam z GPS... Koukal jsem na kamery do 2000,- tam většinou lidi co to koupili všechny kritizovali, tudíž už vím, že cca 3500 je min. hodnota aby to fungovalo, ale 7500,- za to opravdu dávat nechci. Na co se zaměřit při výběru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím méně Válců tím menší možný únik oleje. To se Clintovi líbí. A všimli jste si, od doby Clintovo problému, už tady Clint moc není, resp. ne zdaleka tolik jako bývával. Děláte si tady furt prdel z jeho olejničky a nikdo s ním nesoucítí, jak mu Škodověnka tohle mohla udělat. Už doma ve stezku vypil 3x Tulamore

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ticho po pěšině, tady chcíp Radiusův pes nebo spíš Clintův motor.  :kol-28: Jo, on je pátek, pro Pražáky jako vždy malá sobota, buď jsou na cestě na chalupu a nebo do OC.  Joo, byly časy kdy jsem Pražáky moc nemusel, řada pověr, mýtů, ale i pravd se šířilo krajem již od nepaměti a člověk to měl v sobě, ale vy jste mi hoši otevřeli oči, některé věci se potvrdily jako že Pražáci jezdí jako prasata, teda piráti, že pracují (pokud se tomu tak dá říkat) jen 4 dny v týdnu za 3x násobek prům. platu v ČR. A některé vyvrátili, třeba že mají Pražáci červený oči, 11 prstů na ruce nebo, že jsou abnormálně chytří. Tedy díky, už jsem k Pražáků shovívavější, díky tomu, že jsem Vás poznal. Existují různé rasy, jako cikán, běloh, černoch, asiat no pak je Pražák, a tolik se neliší od ostatních.  :kol-48:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepááák, ticho ještě víc po pěšině jak tady, ale čert ví, třeba mi Ježíšek do Nového roku nadělí Řetízkové písně, autor: TSI, distributor: ŠA, náklad: 100tis aut/rok. Z toho je patrné, že velmi rozšířené zboží a hit letošních Vánoc.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 To se Clintovi líbí. A všimli jste si, od doby Clintovo problému, už tady Clint moc není, resp. ne zdaleka tolik jako bývával. Děláte si tady furt prdel z jeho olejničky a nikdo s ním nesoucítí, jak mu Škodověnka tohle mohla udělat. Už doma ve stezku vypil 3x Tulamore

 

 

Máš pravdu....tohle je už třetí ;)

 

post-32269-0-25571100-1418385174_thumb.j

 

 

My s Panchem máme oba stejnou Ebolu, před chvílí mi volal, že marodí...ani auto leštit nemůže :(

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...