Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

:kol-28:  Clintovi bych poradil aby se tím pádem probudil, začal kupovat olej někde normální za polovic cenu, páč jak je vidět je to stejně jedno a zbytečné peníze, když je to stejně průtokáč.

 

To není tak jednoduché, když tam budeš dávat svůj, napíšou ti to do servisky a když pak dojde na krájení chleba a něco po MB chceš, tak MB tvrdí, že jsi tam lil nějakou sračku a ne jejich kvalitní drahej olej...Holt, jsme otroky automobilek.

 

Nicméně nepřijde mi 300 korun/litr origoše VW-Škoda zas nějaká palba....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D

 

Video mi nejde v práci pustit, přehrálo mi to jen blok reklam :(

 

Dneska jsem z nudy lauzroval u VW a sednul si do buzzkáry v myslivci (pro neznalé VW Golf Variant). Nevím, jak to v O3 dokázali, když obě auta mají shodnou platformu, ale v buzzkárce si sám za sebe nesednu ani náhodou, to už snad v O1 bylo víc místa vzadu. Opravdová tragédie, přitom v O3 nemám problém. Koukali jsme na to s prodavačem a dal mi za pravdu, že tohle jim tu nějak nevyšlo....prej tedy Passata :D

Na otázku proč odcházím z autosalonu s prázdnou jsem jim řekl, že Golf je pro mě malej a Passat drahej :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jim svuj olej dones na servis, nikdo nerekl ze popel, v servisce nic nemam. Je vydane TPI za jakYch podminek je mozne donest svuj olej, ja je splnil jinak by mi to samozrejme nalit nesmeli. Je to vec nazoru. Ja ovsem myslel olej hlavne pri tom tvem dolevani. Pri te tve spotrebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, já neobcházím salóny.  :kol-28:  Ještě ke G7 vs OIII - platforma MQB neznamená stejné parametry rozvoru, rozchodu, je variabilní. Jediný parametr, který je pevně daný, je vzdálenost pedálové skupiny od přední nápravy - takto to bylo prezentováno.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dřív to šlo taky, jen poslední rok-dva s tím začali dělat obštrukce a všude to píšou do servisky....Hele ty kupuješ litr za méně než 300?

U nas zatim zatim v pohode a do servisky nic nepisou. Vzdy zkontroluji normu a zda-li je kanystr s olejem neotevreny. Minule jsem jim rikal, ze kdyz mi daji lepsi cenu oleje, tak si svuj vozit nebudu a moc se na to netvarili. Mam 2000km do dalsi servisni kontroly, tak jsem zvedavy, jestli zase neco nezmenilo. Editováno: , autor: skodaforum20
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, na rozměry jsem nekoukal, myslel jsem, že je to stejné....To si trochu nasrali do bot.

 

No za to v Oktávce je místa vzadu spousta, ale cestující tam už u Mnichova křičí, že to je fakt nepohodlné... Tou hroznou lavicí si taky Škoda trochu nasrala do bot ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, ja si olej navic mezi servisnimi prohlidkami menim sam a myslis ze na neco prisli? Velky hovno. Bez tak k nim budu jezdit do 4 let stari tedy jeste 2 roky (2 servisy) a pak na ne seru, jak je zde patrne dele se to stejne ani vzhledem ke kulanci nevyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...