Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Včera sem měl 6 hodinovou jízdu dodávkou, to je teprva adrenalin! Bez tempomatu, motor na dálnici řve jak..., protože to nemá 6 stupen na lepší zpřevodování...

Tak lavice je všude v těhlech autech, vzadu se pohodlně sedí tak maximálně např u Audi A6 a vejš.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vetsinou tez ne, ale kdyz se clovek ozere na rodinne oslave a ridi manzelka tak si to clovek otestuje. Pritom u Rapida v zadu je pocit vnimani rychlosti uplne jiny nez ve predu. Jede se 70 a cloveku prijde ze se jede 100, zas tolik ozralej jsem nebyl. :D Jinak v zadu neni motor uz slyset vubec.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se m tady psal, v Listopadu sem nechával přehazovat na služebáku zimáky a týpek předemnou měl yetinu 1.2 TSI starou pár let. Tak to nastartoval aby vjel na zvedák, tak se ho jdu zeptat jestli mu to nevadí, že tyhle zvuky to fakt dělat nemá(cca 3 sekundy než se napnul napínák) a že mu to může jednoho dne přeskočit. Byl s tím v  autorizovanym servise a ty mu to neuznali ani škodovka vyměnu, tak to nechal bejt... auto po záruce, bude platit pak jak mourovatej.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi větší hovno, mě stačí plastový šroub u olejový vany, když sem to viděl, tak mě bylo špatně. Pak ještě nějaký servisák ani ten plastovej šroub nevymění a průser bude třeba na světě...

zlatej starej šroub popřípadě ten druhej s imbusem. http://www.cc-autodily.cz/sroub-na-vyp-oleje-m14

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...