Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pi shlednuti odkazu se mi najezily az chlupy. To je hooodne ostry, nejhorsi ze zaruku tohle vsechno ty motory preckaji. Nejakej pripadnej zpivajici retizek u meho KC je uplny hovno oproti tomu. Pak se podivas v TV na autosalin, kde Ti nejakej chytrak z SA povida u 10leteho auta s 500tis km jak diky kvalitnimu servisu atd. se muze auto toho dozit. Bohuzel mel na mysli jeste relativne poctivy motor. Mel se jim Clint nabidnout at rozeberou jeho auto stacil by motor jak vypada po 100tis, to uz by se tam te buzik tak nenaparoval.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petře u toho, jak tam přišel ten PR člověk ze škody, sem fakt mlátil smíchy :D opravdu by mě zajímalo rozebrat klintův motor, bude to práce třeba na den no.

@Pavle Myslíš že to v čr vadí? Policajti v pohodě nechají při nějaké domluvené akci s magistrátem jezdit auta s neony, řvoucí vejfuky který nesmí být a další upravy. V čr projde přes STK skoro vše...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já zase píšu čemu to vadí, když tě stejně za to nikdo tady nepostihne? takhle to ty lidi vidí a proto to dělají. mě se to ovšem nelíbí.

 

pro zajímavost, tady má typek přesně nafocenou výměnu oleje s tím plastovým šroubem u G7,ovšem stejný jako  O3.

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=3002

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrozny ten plastovej sroub, za chvili budou delat i plastovy pisty ne? Nebo ojnice. O sroub nejde ten se urcite by mel menit pri kazde vymene jako nyni kovovej ( urco bude drazsi nez ten kovovej) jak dlouho vydrzi ten zavit v te plastove vane, ale co si rybickou proriznes novej. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle akce jsou vždycky vopruz. PČR tam byla pouze k zajištění trasy a bezpečného průjezdu kolony. Řešit další věci, jako technický stav, případně přestupky je už nad jejich síly. Navíc technická způsobilost vozidel atd. je věc obcí s rozšířenou působností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je jednodusi si doslapnout na nejakeho jednotlivce z Passatu na D1 co prekrocil rychlost o 20km/h. Tady taky nejaka obdobna kolona jela, bral bych technicaky az by je to frajerstvi preslo, R.I.P neR.I.P. Kdyz clovek videl i ty radoby vytuneny felicie treba. Neni tuning jako tuzing. Tady si litaji s neonama a nevim scim vsim a tebe pak nepokutuji div za to ze mas vonavej stromecek na zrcatku. V PO jdu na technickou s Nathalkou a mam vedle zrcatka kameru, tak jsem zvedav jak budou picovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale třeba zrovna ty neony pod autem mi fakt nevadí ani za deště, po Plzni toho jezdí taky dost (tedy ne že bych každý týden něco potkal a párkrát do měsíce vidím)... Fakt mi to vůbec nevadí. Co mi neskutečně vadí jsou HID sady ve světlech (to nechápu že se u nás může vůbec prodávat). Další věc horší než neony jsou staré vraky, co jim odpadávají kusy dílů z aut, vytéká olej i za jízdy a těch jezdí po silnicích mraky.

 

Na druhou stranu, pokud se nahlásí nějaká takováto akce a jede se opravdu na počest něčeho (někoho) a je to schválené, pokuoval bych ty z videa co nerespektují policistův příkaz a rovnou bych ho nechal prolustrovat aby se uklidnil, protože takhle řvát na policajta úplně bezdůvodně je na klepeta a noc ve vazbě, aby si uvědomil, že takhle teda ne... Já bych ten policajt bejt nemohl, protože bych takhle v klidu nezůstal ani omylem.

 

Znám tyhle kreténky sprostý, ještě když jsem jezdil na motorce, tak v Plzni se každoročně konná jízda Svatováclavská a prvomájová...vyjíždí se od Pivovaru, taky nám PČR na nezbytně nutnou dobu upřednostní trasu a to nás jezdilo cca 1000motorek v koloně.

První jelo policajti na motorkách, všude na křižovatkách řídili provoz měšťáci tak že když jsme přijeli, prostě dokud nedojeli zase zadní policejní motorky, které kolonu uzavírali, tak všechno stálo a je to nejrychlejší způsob, jak nás dostat za město...

 

A to se stálo i 20-25minut když jsme se trochu roztrhali, no ale proč to píšu, jeden kretének taky s nervama nevydržel a i přesto, že policejní auto stálo v křižovatce, tak projel a normálně najel do té kolony tak, že poshazoval 3 motorkáře s chooperama, prostě magor nad magory  :kol-25:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, mne zase nezajima kolona cehokoliv co si kdo usmysli a jezdi si mestem a kvuli nejakym motorkam ale i autum zastavi pul mesta na 25 min. jak pises. Me je u prdele nejaka soukroma akce a chci se dostat tam kam jedu a ne stat kvuli takovym na krizovatce. A nejakej R.I.P. nejakyho americkyho herce, kteryho uznava par pubertaku a nicim se v CR ale i jinde ve svete nezaslouzil je mi pri vsi ucte u prdele, nikdy jsem to nejak nepochopil.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...