Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rádius si s Lizpičem dává na dobrou noc francouzáka, zuby mu před tím čistí dětskou perličkou, aby mu při tom netáhlo z tlamičky a zadek mu fénuje. Na ven mu koupil dětské flanelové pyžámko a kulíška s bambulkou.

Každé odpoledne, když je venku hezky si prej hrajou spolu na honěnou, ale Rádius nechává Lizpiče vyhrát, aby se na něj nezlobil. Za to mu Lizpič nekouše do pneumatik, nekaká na koberci a nespí na polštáři.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě si zapomněl, že když není přítelkyně u Radiuse delší dobu doma (třeba na služebce) tak je kam si šťouchnout, to ovšem chivava pak už koulí očima. To je ta hra na honěnou, bohužel jak pro koho.  :kol-98:

Aneb teplý návlek pro muže na zimu.  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Motosi, tys to trefil s tím druhým odkazem přesně. To být dobrá cena, je vidět kolik na tom mají ty kurvy rabat. To bybylo dobrý kdybych si to uměl vyměnit sám, ale páč neumím bylo by mi blbé ke známému do servisu navíc tahat ještě svoje díly, i tak mi je dává za zlomek ceny téměř bez rabatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo dneska mi to pálí.

 

Kdyby Petrr vyndal 4 pružiny z Thálie, dokoupil třeba ještě tak 6 dalších a z kastle vyříznul pár motivů např.:

http://www.skluzavky.cz/pruzinova-houpacka-auto-p660

 

tak má na novou Thálii a Rapid by si mohl užít luxus a péči Pražského servisu Škodovky.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja pri ceste domu tahal mladou 18ctku na sjezdu na pole se zapadlymi koly prednimi New Beatle diesel. Chudak Nathalka i s prasklym perem vyprostovala na lane vetsi auto. Ale vysvetluj blondyne 18ti lete co ma za tim volantem delat. Kola v blate az po predni naraznik. No cislo nedala a ani nic jineho. Zase jako jedinej jsem zastavil a pomohl kdyz jsem videl jak bezradne tam beha a siroko daleko nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...