Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Paradoxne chvili na to (to uz jsem uklizel lano) jeli kolem hasici k havarii, mysleli ze jsme to my ale ja ji videl kousek predem od te holky 2km nic vaznyho silnice jako mejdlo a nejakej frajer to otocil s felinou celne do stromu ale nic mu nebylo, spis se mu nedarilo to auto vyprostit asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle holky berou tvoji pomoc jako samozřejmost. Viděla starýho vopelichanýho fousatýho vlka s vypláznutym jazykem a schlíplým vocasem, co přijel v nějaký socka pixle, proto ti nedala číslo a taky žádné nebylo :D Takovéhle samičky vojížděj jenom grázlíci s šestkovým BMW ;), ti hodní jsou jenom kamarádi :D

 

Tak alespoň jsi se cejtil jako záchranář z druhého paklu seriálu Sanitka, jak zachraňoval tu princeznu na módní přehlídce....akorát, že ona ti domu králíka nepřinese.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako celej rok vymetám maly obchody, jednoty, konzumy, coopy apod. Protože si za 3 minuty venku a koupíš vše co potřebuješ na denní potřebu a často ještě lepší zboží než maj v tescu...

chlapy máte někdo zkušenosti rovnáním Alu disku? Má to vůbec cenu, nebo koupit jiný? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako celej rok vymetám maly obchody, jednoty, konzumy, coopy apod. Protože si za 3 minuty venku a koupíš vše co potřebuješ na denní potřebu a často ještě lepší zboží než maj v tescu...

chlapy máte někdo zkušenosti rovnáním Alu disku? Má to vůbec cenu, nebo koupit jiný? díky

Já spíš myslel něčím menším na sváču, ne nějaký nákupy domů. Bohužel jsem dost limitován GPS monitoringem, tak si obchody moc nemůžu vybírat. Holt roky volnosti jsou nenávratně pryč. :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem byl nucenej zrovna dnes koupit nejake drobbosti k zradlu a jel jsem do Globusu mam to pri ceste ( a ze zvyku, jinde nakupuji malo kdy protoze Tam je svet jeste v poradku) No a ze by talm byl svet jeste v poradku mi uplne neprislo. Masakr nejvyssiho kalibru, jako kdyby lidi cekaly valku ci co. Z parkoviste jsem pak malem nevyjel a to je parkoviste s 1tis misty. Nejvic je mi lito tech prodavacek, ty se z toho musi snad brzo vopichat.

Clinte: vopelichanej vlk jsi mozna uz ty, ale ja jsem porad mladej samec. Presto mi furt vykala jako bych byl nejakej hodnej strejda s bonbony. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nathálka s novýma pérama už se blejská s novou technickou. Obě péra byla jasná volba vzhledem k tomu, že ty originál byly tak o 20% tenčí, myšleno průměr drátu vynutí. Navíc směrem ke konci pružiny na obou koncích se to vinutí ještě víc ztenčovalo, nedivím se vůbec že to prasklo. Nové pružiny mají větší průměr a stejný od začátku až do konce. Hold nešetří se jenom u Škody. Kurva mohl jsem to taky vyfotit pro zajímavost. Tyhle už jen tak neprasknou. Na STK mi říkal něco obdobného o silentblocích na F2, že jednu dobu odcházely jako na běžícím páse, poddimenzované. Hold dnes je vše dimenzované na hraně bez žádné rezervy, a některé věci pod hranou. Z toho vyplývá, že jestli jsem někdy možná lehce uvažoval o nějaké chipu u R, tak už jsem si to po těhle všech zkušenostech rozmyslel. Raději budu jezdit se slabším motorem, ale dojedu (doufám) dále. 

 

Pancho co ti na to říct: 50tka tě pak ale ve výplatním termínu bude v kapse hřát co? Arbait macht frei bylo kdysi někde napsáno.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...