Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hehe já už tam raději nejezdím. Jestli někdo znáte ten úsek D1 od Třebovic tak je to vážně peklo.

 

Poláci hned za hranici postavili taky špatný most, který pak sice celý předělávali. Ale alespoň jim tam ty mosty teď drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí, (tedy na ty přední světla si budeme muset zvyknout) počkejme, jak bude vypadat v reálu naživo. Koupím ho a pak se budete moct podívat ;) Když se mi nebude líbit, tak ho do 14-ti dnů vrátím bez udání důvodu ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš? zdají se být hodně na kraji, tak blízko tlumiče výfuku určitě nebudou, ale vzhledem k tomu, že je teď trend dávat pouze imitace do nárazníku, tak mi to nepřipadá nijak nereálné  :kol-32: navíc čím je dají víc od sebe, tím opticky rozšiřujou auto...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukám že fakt chce občas počkat klidně x let. Prý jsou nějaké vadné turba v těch 2.0 TSI co pokrývaj o3 RS, S3 atd. S3 dostane uplně nové osazení.

A ty si myslis Kokto, ze se nenajde jeste neco jinyho u O3 nebo S3, vyresi se tohle a podelaji uplne neco jineho. Vse je jen otazka casu. U tehle polotovaru co tomu SA rika auta, jak vsichni vime, bezna vec. Clint a jini by mohli vypravet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom photoshopu se todle dělá opravdu špatně!! Počkejte až jí vypustí na světlo....tydle předělávky v PS jsou hrozný a z realitou neodpovídají ani na 95%. Fake koncovky asi budou. Ale ty světla vypadaj jak přední tak zadní zatím hrozně, kéž by vypadaly stejně dobře jako na CC nebo passatu aspoň!  :kol-32: Ani ten zadní nárazník z OIII mi tam nejde, je to zpatlanina prostě..

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mi jeden účastník z našeho srazu, má O3 RS v TDI, že mu tam blbne DPF (pevnej filtr), často se mu rozsvicí a to má najeto jen pár tis.km a jezdí dálky, takže vypalování není problém. Bude to prej reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...