Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Neříkám že je to pravidlo, ale kdo s tím furt jezdí 1200 otáček, tak se to šíleně zanáší. Asi jako pak když nechtěně na to dupne, tak se z toho turbo může posrat, protože 4 roky běhá takhle a najednou má takhle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska mi řikal servisák, že bohužel TDI má vyšší náklady na údržbu než benzín....(tedy ne než ten můj)  Zatím snad současné

2,0 TSI prej OK, ale je to prej těžké říct, pač je to krátká doba na ukázání nějakých zásadních poruch.

 

Pawouku: to jako fakt s tím EGR?  To fakt často odcházejí?  (mě tenkrát na supu taky odešlo)

 

 

Nojo, firmy, co kupujou ropu to moc netrápí, beztak to po dvou letech prodávají....a nějaké výměny EGR atp, to neřeší, firma nezchudne.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že mi nezbývá nic jiného, než ty problémy motoru postupně řešit. Nechci se zadlužovat na nové auto, budu se snažit to nějak postupně eliminovat, pokud vzroste spotřeba oleje, pořeším to s MB a holt něco zafinancuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u OIII, ale II. generace TDI CR v OII s tím má problémy (1.6 a 2.0 TDI). Podle mě to bude zhruba na úrovni problémů s motory TSI, dnes si prostě nevybereš, všude je něco. My nemáme EGR, ale zase mám řetězy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to moc velký rozdíl není ;).http://www.cc-autodily.cz/filtr-paliva-octavia-2-1-1

http://www.cc-autodily.cz/cistic-paliva-octav-2

 

http://www.cc-autodily.cz/filtr-oleje-fabia-1-9

http://www.cc-autodily.cz/filtr-oleje-octavia-2-1_1

 

furt lepší řešit třeba EGR atd, než přeskočenej rozvodák :D i když nevím v okolí že by ho někdo řešil, spíš pumpu na 1.6 TDI, která sotva dala 120k km.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint si nasadil bryle prozreni. Najednou autorizak neni potreba, najednou by mu i TDI stacil. Ono totiz dokud se nic nedeje to se to pak komentuje vytecna kulance, AS nejlepsi na svete, ale kdyz pak dojde na problem, pak se zacne lamat chleba. Ja Clinte nejsem zlomyslny, mrzi me to, skoda jen, ze jsi na to musel prijit takhle a ze si zbytecne sypal prachy autorizakum. Ja pujdu jeste jednou a pak na ne seru. Prachy dam radeji tomu kdo se mi bude snazit vzdy pomoci a to za polovic. Usetreny prachy pouziji v budoucnu na pripadne problemy, prachy ktere jak je videt by clovek nasypal AS stejne at uz s kulanci ci bez.

Kokta si nyslim neni tez zlomyslnej, jen ti vraci tva slova kdyz ses opiral ty do nej. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, Kokta je zloduch, má radost z cizího neštěstí. Čím víc mám auto rozbité, tím víc se Kokta chechtá a mne si ruce (jeho čokl si mne pracky, pač je stejnej jako jeho pán). Dneska je Kokty šťastnej den, splnilo se mu jeho proroctví, nebude moct blahem a sebenaplněním ani usnout. ;) S čoklem bouchnou Bohemku a vychlastaj jí na EX ;)

 

 

 

Ta pumpa mě tolik netočí (kolikrát se u jiných motorů ve 100tis s rozvody preventivně), ale trochu mě sére

ten únik z převodovky. To budu řešit asi taky, uvidím, jak moc to bude prochcávat.

 

No a nejvíce mě sere ten litr vegetolu na 2tis km. To nechám až naposled....to bude tvrdší oříšek.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Pawouku, to se pak nasmějeme co? :D :D  

 

Ten Sup3 bude samozřejmě syrovej a to s sebou ponese klasické dětské nemoci, odchytávat to budou první majitelé.... ;)

 

Dneska jsem tankoval Naturálek 95 za 27.80/litr ;)  To se to tankuje ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale jedno mu musis nechat. Mel pravdu. Ja snad pujdu na chip a budu tocit do cervenyho. Nebo- sejdeme se vsichni na vrakaci? :D

Johny ne, ten neplati dane a firmu ma v Monaku a tak si muze kupovat auto kazde 2 roky.

Jinak nezavidim lidem co na nove nebo zanovni nemaji a jsou nuceni kupovat 5 lete spolehlive Skoda plus ojetiny s magickymi 100tis km. Netusi ze uz kupuji polovraky a to O2 je jeste jakz takz spolehlive. Jsem zvedav na 5lete O3, R, F3. Ty uz po 5 letech do tech AAA ani nedojedou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, v podstatě jsou auta po 100tis pomalu za horizontem a připravené na sypání peněz. To si spousta lidí neuvědomuje. Koukal jsem, jak mám krásně vorezlé zadní ramena...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale uvědomuje, jenže co máš dělat... Jsou lidi a je jich většina, to mi věř, kteří točí auta s km. 150t a výše, protože prostě na víc nemají anebo jsou právě už prozřeni a vědí, že kupovat auto za 100t a víc prostě pozbývá logiku věci, protože se to stejně vysere a budou řešit koupi dalšího....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...