Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo nekteri lidi stale zijou s myslenkou jak je ten koncern kvalitni jak TDI je nesmrtelny a jak auto se 100tis km je v podstate jen zajete auto a ze s nim bez investic dalsich 200 nalitas. Taky vim o cem mluvim, ne vzdy jsem mel nove auto a jeste pred par lety jsem v tech myslenkach zil taky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, nejsem mechanik, ale kdyz menis spojku taky musi kde co ven s zvladne to kdejakej smudla. Ja myslim ze ten simering nebude taky zadna veda. Veda je to pouze pro nas lajky, ale pro toho kdo se tim zivi a dela to denne je to brnkacka. Kolegyne syn dela v AS Skoda a kdybych ti zacal vypravet jaky tam jsou paka asi by ses divil a auto bys tam nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zase kdyby to neumeli tak by ti to na rovinu rekli si myslim, ne kazdej si chce kazit zbytecne jmeno. To si muze dovolit jen AS, tam lidi se zarukou musi stejne. Maly servis si duveru roky ziskava a nejakou hovadinou jibmuze rychle ztratit. Mam pribuzneho dela to celej zivot ma svuj maly servis a kdyz nekdo prijede s problemem s motorem, narovinu mu rekne ze motory nedela, ze na to nejsou vybaveni a doporuci mu nekoho jineho. Ja mel s malymi servisy zatim jen vzdy dobre zkusenosti. Mam 3. Znameho se servisem, pribuzneho se servisem, a kamarada se servisem. Vzdy spokojenost u vsech.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na každého jednou dojde? No já si to moc dobře pamatuji minulej rok, jak mě narazil dozadu a klint z toho tady měl Vánoce, jak mě udělali trvalou. :D ( k čipoze, vím že to není moc km, ale kamarád na tom O2 RS s těmi 280konmi, má najeto cca 25000km a taky bez oprav a závad)

 

Základ je auto pořádně protáhnout a držet ho v kondici, zrovna v pátek sem ho krásně protáhnul 20 minut na okreskách. A dělal sem i test přes německou dálnici, skoro hodinu sem to vařil maximálkou kromě pár brždění, teda tankovat po 300km nebylo moc příjemný no. Aneb jak z celkové spotřeby na trase zvednou spotřebu o 3 litry během 60 minut.

 

Klinte už sem ti psal, že těsnění netěsnění u převodovek a rozvodovek je normální věc. Já si zase moc dobře pamatuji, jak si říkal že jsme Petr, Pawouk a já imbecilové, že nadáváme na škodovku i když ji máme :D teď se tady mlátíme smíchy my :D

pro klinta že to nestálo svět ta vyměna těsnění: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=26183&p=1521707

 

rezlej podvozek je to nejmenší, kdybys lezl pod auto častěji tak si to tam měl po jednom roce už.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky teď každej chytrej říká, prodej to, je to omlácený ze všech stran, najeto to má hafo km, kup něco jiného... jenže mám 3 důvody proč to neudělat:

 

1. nemám finance na to, abych doplatil rozdíl nákladů na koupi vozu, který bude splňovat alespoň 60% požadavků na výbavu kterou mám nyní (hodně blbě se z Elegance+ přelézá do Activ)

2. znovu bych nevěděl co kupuji, jak se kdo k autu choval, jak servis atd., nové rozhodně koupit nemůžu

3. auto jezdí, plechy a plasty se opraví nebo vymění, zatím nebylo nabourané tak, že by to bylo něco velkého, co by zanechalo důvod auto prodat, vzhledově je auto pořád hodně pěkné a neztratí se mezi novinkami, je to hodně povedený design, který ani dnes neurazí

 

takže proč prodávat, když jsem s ním naprosto spokojenej  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě chápu, vždyť koupě auta je nejhorší investicí. Já to taky budu muset holt vychytat, tohle auto je splacené a nechce se mi znovu do nějakých velkých úvěrů. Lepší jet na dovolenou a užít si ty peníze jinak, než to nacpat do novejch plechů ;) Prostě pokud to půjde, budu se to snažit udržet, když to nepůjde (vysoké náklady), nic jiného mi pak nezbyde.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volali mi, že to natlakovali a že zatím únik nepozorují, ale je to ještě vlažný, většinou to chčije studený. Tak to ještě nechají a uvidí se odpoledne.

 

Co se týče netěsnosti mezi převodovkou a spojkou, zamaštěný to prej lehce je, ale žádná tragédie, tak otázka, jestli to řešit, když to vyloženě nikde nekape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavvně jestli v převodovce máš nějakej olej ;) nebo si řekni v létě rolbařovi a on ti to vymění.

Klinte tak zkus nechat vyměnit chladící kapalinu, udělal sem to u scouta a od tý doby se voda neztrácí. Hold tam byla 6,5 roku.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, ani Motosmanovai nemusí kupovat passata v biturbu TDI, ale tohle by mu mohlo stačit! Akorát díky těm mega brzdám to budou min 18"kola :D Amíci už taky přešli na trend velkých kol :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...