Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Buď rád. Můžeš ji měnit za olej. To asi bude nějaká zvláštní výbava. Že se jim to nepovede u benzínu. Čím víc bych jezdil, tím víc by přibýval.[emoji2]

Ještě mě napadlo, zkus vypnout klima a vohulit topení na max. A pak koukni na hladinu a jestli se ti po startu nebude mlžit okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint zas perli.... to nevis ze expanzni nadoba je od slova expanze? Je uplne normalni, ze kapalina je nahle vic... Proto by se mela za studena dolevat jen max na carku max nebo po zahrati by asi chtela ven z domova - jak pojmenoval Petrrr expanzni nadobu.

Pak zas Clint pise polopravdy. Dostal jsem na oktu nabidku, ktera se neodmita. Premyslel jsem asi 3 dny a pak do toho sel. Takze aktualne mam zpet Felicii a i20. Koukam po jinem aute a zatim to vidim Leon, Toledo... zkoumal jsem ceniky. Kvalitu zatim ne a ani jsem v tom nesedel a nemel to pujcene. Cili mohu klidne prehodnotit. Laka me i Golf, ale odrazuje elektronicka rucka. Nad 03 neuvazuju z nekolika duvodu: cena, kvalita a je na me uz zbytecne velka (je to obr a tvarnice denne nevozim, docela by me lakal Rapid 2, pokud by mel rozmery 02, mozna na nej pockam :D). Kvalita je povestna, jel jsem se sousedem na otocku do DC, sedel jsem vzadu a aniz bych na to myslel, tak mi neustale do ksichtu svitily stribrny srouby pod volantem! V pondeli ometa z auta snih kostetem na chodnik a rika, uz jsi videl rucku? Panacek ji vytahoval, ozvalo se rup, chromovej cudl se podival do kolumba a hned za nim perko. Od ty doby je rucka zvadla furt. Ma ji od novoty jiz 18 mesicu a ma najeto 80tis. Kvalita predevsim.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, jen jestli nás nelakuješ, že je Octa prodaná, totiž tvrdíš už hodně dávno. :kol-28:  A klidně přijeď třeba i20, když budou moc držkovat, dám jim tady všem BAN. :kol-46:  Vždyť je přece úplně jedno, čím kdo na čaj přijede. Hlavně, že se zase uvidíme, pokecáme a pomluvíme momentálně nepřítomné. :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SMRT! A zbytek odlifrovat do jejich domoviny! Copak na to říká frau Merkel? Nedávno něco mektala o toleranci (nelíbí se jí pochody proti muslimům) a jak potřebují v Německu kvalifikovanou sílu - asi ty islamistický čmoudy? To těžko. Aby nebylo hůř, až se toho chytne nějaký novodobý Áda, když současná politická reprezentace v EU jen mele nějaké rádoby humanistické žvásty a reálně nic s tímto nebezpečím nedělá!

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, Hnůje bychom ti strčili rovnou do potoka a ještě na něj naházeli kameny, aby nedělal ostudu ;)

Hele co je mensi zlo malej novej Hyundai nebo vylagrovana Oktavka v dobre vybave, s motorem co jede na olej a bez metalizy.

Vlastne co se tyce te Oktavky tak jsem napsal vse, co nechci domu. Motor dobrej, ale nespolehlivej, vybava dobra, ale laka zlodeje. A auto bez metalizy u me proste respekt nebudi, muze to byt klidne RSo, ale neotocim se, projede kolem obyc Fabie v zelene metalize a otocim se a jeste si rikam tak hnusna barva, ale v ty metalize vypada luxusne a na Fabcu sedi.

A znovu upozornuji, Hyndai byl jen test, uvidime co to prinese. Proto nad i30tkou zatim nepremyslim. Bojim se, aby me za 2 roky ty auta nesezraly - at uz na pravidelnym servisu nebo opravách. Zatim musim rict ze i20 do prace ideál, ty ksichty kdyz vylitnu na semaforu a ostatni jeste rovnaj retez z volnobehu do provozu, to je k popukani. Dynamika tomu nechybi, zde mi tedy okta nechybi.

Felicie prodelala opravu termostatu a vejfuku. Promazala se prevodovka (spis ta kulisa) a svete div se Filcka lita jak Hyundai nechápu. Zitra ji zkusim.

Na co jsem prisel, tak kufr v Hyundaii je mrnavej a na velke nakupy nestaci, zde Filcka vitezi.

Radiusi, jen jestli nás nelakuješ, že je Octa prodaná, totiž tvrdíš už hodně dávno. :kol-28: A klidně přijeď třeba i20, když budou moc držkovat, dám jim tady všem BAN. :kol-46: Vždyť je přece úplně jedno, čím kdo na čaj přijede. Hlavně, že se zase uvidíme, pokecáme a pomluvíme momentálně nepřítomné. :kol-48:

Nelakuju. Doufam ze Kokta oktu vycmucha. Chci videt jestli stocej kilometry a za kolik bude. Videl bych, ze kolem 10-15.1 by mohla jit do prodeje. Obvykle to tyden trva.

Co se tyka srazu, tak ctvrtek mam jako jediny den v tomto mesici plny a to uz od prosince nebo listopadu. Cili spatna trefa, ale jel bych doprava je v Praze mala. Mam take ten tyden pohotovost a nemam ani na jednom aute dalnicku. Dalnicku ale mam od prosince v supliku. Nechci ji zatim pouzit, pac nvm jestli neco poridim nebo pockam... proste do konce ledna jeste budu vyckavat a koukat co se nabizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto ty se na to koukas moc geopoliticky, vim co tim chces rici a ne ze bych s tebou nesouhlasil, ale to ti zivot nezachrani az ti nejakej cmoud bude mirit s kalachem na hlavu. Jako nyni tomu policajtovi co ted vsude davaji, odpraskl ho jako psa bez vahani i kdyz byl vazne zranenej a uz je nemohl nejak ohrozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono to řešení je jednoduché, viz výše. Cokoliv jiného, bude jen prodlužování agonie původních obyvatel Evropy. Muslimové Evropu nedobyli vojensky, tak teď si je zpovykaní evropané natahají domů sami a "dobrovolně". Navíc se to tu množí jak potkani.  :kol-32:  Ne, to dobře neskončí.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...