Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tady je vidět kam se pohli motory, k horšímu..... Neřeknu kdyby to začlo žrát po 10 letech/ třebas 300 000km při běžným servisním intervalu, tak prostě člověk ani nepípne, ale tohle... Pokud člověk před těmi 10 lety opravdu nekoupil mrdku motor(jako např 2,5 TDI v těch superbech), tak se mu tohle tak brzo nestalo... Třeba 2.0 TDI CR mě přijdou držáci i celkem 2.0 TDI PD BMM s DPF.

opravdu mě zajímá, jak budou za 6 let fungovat aktuální generace TFSI v O3/G7 ;)

Tady si nekdo mysli ze spotreba 5l/100 u 1.8 se 118kw bude slozeba jen ze spotreby benzínu? Za 5 let bude eu nariovat i udavat spotrebu oleje, pac budes jezdit za 1l benzinu a 6l oleje na 500km.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony jsou xenony a LED jsou LED ;)  Nějak to mícháš dohromady ;)

 

Seat má 6-7  LED diod na každém světle a současně i pásek LED denní. Nebo má obyčejné reflektory s halogeny bez LED denního (což má brácha - tzv. sociále verze) 

Jak tu někdo psal, LED u Seata nejsou opravdu žádnej zázrak a navíc v případě poruchy třeba na jedné LED diodě se musí měnit celej reflektor, kterej není nijak levnej. V tom mají třeba Bixeny u O3 výhodu, tam vyměníš jen výbojku.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem protahl nathalku domu z varu po R6 do kopce na 5tku plnejj kotel s protivetrem, pac to tady fouka od vcera jako hovado, ze jsem se ani nevyspal.A vydolovana rychlost 135 km/h :D :D :D . Az se z toho pri naslednem sjezdu a vyrazeni rozblikala kontrolka vyfukovych plynu asi na 10s. Nevim cim to, bylo i hodne mokro. Jukl jsem do manualu, ze bud sviti a nebo bilka a kdyz blika mas snizit rychlost dokud neprestane a mam si pry precist sekci o ekologicke a hospodarne jizde. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo Francouzi jsou ještě větší ekologové než koncern :D. U francouze si nezapneš tempomat na 55km/h na 3 převodový stupen, musíš tam vrznout 4ku a poslouchat CHRR CHRR od dehetu.

panečku 135km/h, to i polo mě jelo 170km/h :D je vidět jak ty auta jdou dopředu :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi, nathalka zase neukazuje okamzitou spotrebu pod 35 km/h. Dojezd pod 70km to se objevy carky. No Nathalka taky jede 170, ale jen na rovine nebo jen do mirneho kopce, pokud si nekdy jel po R6 z Varu na Cheb, tak hned za Varama je 5km stoupani jako prase a s Nathalkou kdyz se nerozjedes pred kopcem tak v tom kopci vic jak 140 nevydolujes, obzvlaste v tom protivetru. Mozna kdybych podradil za 4, ale to bych hledal tu 1,2ku v prikope. Uz tak toci pri 5 tce a 130km/h asi 4200 otacek. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divne, jak jsem byl s Nathalkou dali obe pred 3 tydny.

Jinak jsem jel ted k tchyni po dalnici 140 a malem me to s uzovkou sfouklo ze silnice, plny auto a volant jsem honil jak v serpentinach jak to cloumalo s autem. Tady na zapade hotovej tajfun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte co jsem cetl, tak blizka budoucnost patri temto technologiim a xenony uz jsou prekonane a vlajkova lod automobilky si myslim uz by dnes mela mit led (jako viz. Passat). Jen ze Skoda je jen Skoda, ta druhorada, to jen Cesi si furt mysli ze je Skoda neco vyjimecnyho, pritom ma jen to co VW upadne z linky. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...