Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petre je to tak, ja jsem chtel RSko puvodne z bazaru, ale to nakonec nebylo mozne, takze jsem si vybral rocni a cena tim ze benzin nikdo nechtel byla naprosto super.

 

Jinak jestli myslis ty bezpecnostni tak nakonec jsem je vzal od Karese, protoze cena na kterou jsem se dostal u nextu se mi nelibila a nikde jinde se tomu ani nepriblizili :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, kdo by taky ty zrouty TSI chtel ze jo? Zere to naprosto vse, od oleje, chlad. kapalinu, prevod. olej az po spojku. :D

Jasan, kolik staly a z jakeho jsou matrose ( drevo, kov, plast) Dalsi detaily se Te ptat nebudu, pac kokta by te jeste vybral. Slo by mu hlavne o Karkulku, bez tak tu hadici od turba ti ze zavisti vytrhl stejne on, kdyz ses nekoukal, ze pry kdyz on nema takove, tak nikdo. Pancho, byl bych ve strehu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 nedělal Kaban.

Jako proc to kupovat nový když jsem koupil rok stare za min jak polovinu? Vonělo to ještě pořád novotou a najeto to melo méně než má za rok Clint...

 

Já bych taky nové nekoupil, kdyby nebyla tehdy na nové sleva 18% ;) A tím se cena prakticky vyrovnala ročním vozům.

 

Příště to udělám jako vy, koupím si auto jen na koukání a nebudu s ním jezdit, aby se neopotřebovalo ;) a tím se vyhnu závadám. Já vůl!  Kupovat auto na ježdění!

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem přišel, proč mi v servisu dolili expanzku skoro až nahoru, to proto, abych si myslel, že už to přestalo vodu žrát a já nemusel dlouho dolejvat :D

 

 

Jinak dneska sem umyl auto krásně a ty nerezové koncovky vejfuku krásně zrezly :D A ta rez uplně vyžrala tu nerez až na černou :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi měl opravdu luxusní, mě nabízeli tenkrát referentskou oktu od Klokočky, taky stříbrnou v TDI 1,9, (věděl jsem kdo s tím jezdil) a sleva nebyla nijak extra. Kdybych ji ovšem vzal, dneska sem nemusel řešit tyhle závady, ta 1,9 TDI PD 77KW byla nesmrtelná. To jsem ovšem netušil, že mi bude tento motor žrát i svačiny....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, ja myt prachy, koupil bych jeste S2, dokud se vyrabi. Porad to bude 10x spolehlivejsi nez S3 - to uz bude trsatko, sice s kdecim, ale k cemu to je dobre kdyz po 3 letech budes furt neco resit v servisu, u novinky ne po 3 letech, ale rovnou od novoty. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys kupoval ojetinu jo? Teda. Pawouk, Kokta, Pancho, Ozi?, klub ojetinkaru. No a Clint ma funglovku a je mu to hovno platne :D . Jinak Motosi za tech 70 tis tu spojku uz mohl dost nacit ten predchozi majitel. U O1 jsem ji kupoval taky s 50tis a spojka odesla resp. dvouhmotnak pri 130tis.

To jo, dnes se auta kupuji jen jako modely na vystavovani. Motor to ma jen pro dopravu na misto uschovny popr. vystavy. Pak se popisuji krivky navrzene od Kabane. To Clint nevedel, blazen. Jezdi s tim denne do prace. I kdyz O2 kaban nenavrhoval ne.

Tys mel uz dvouhmotu? Bud te okradli a nebo jsi mel Tourku. Troufam rict, ze vsechny rotacky maji jednohmotu a moje vydrzela 220tis a to si jeste novej majitel chrochtal, zda-li byla menena, pac tahla jak nova.

O2 nedělal Kaban.

Jako proc to kupovat nový když jsem koupil rok stare za min jak polovinu? Vonělo to ještě pořád novotou a najeto to melo méně než má za rok Clint...

Kdes na ten solich natrefil? Od kamose co, pac na skoda+ je hounu a nebo predrazeny houno.

zalezi no, ja mel rocni se slevou 32% proti nakupni. a proti cenikove o 57% levnejs

Koukam po autech a rocni vozy nic moc, cena stejna jako novota. 3 leta auta uz jsou za 250tis...

Otazka k plastovemu sroubu 03, co tedy chyta ten kovovy bordel ve vane? Kovovy sroub je totiz magneticky.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepáák brachu O1 r.v. 2002 1,9 Tdi už měla dvouhmotu. Dooost jsem si vše tehdá ověřoval, navíc mi to dělal člověk (známý), kterýmu nemám proč nedůvěřovat. Jo byly výměnné sady pro ty co chtěli ušetřit, že to pak měnili za jednohmotu, ale to jsem někde četl, že to ideál taky není. Mě odešel dvouhmotňák a ten pak tlačil na spojku až mi jí načal. Nešlo ještě o vibrace, ale o to, že zpátečka řadila přes zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...