Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

za 600k toho kouipíš mraky lehce jetého.

 

Když jeté, tak roční, max do dvou let, ještě v záruce.....Problém je, to už jsem tu říkal stokrát, že mám možnost 15% slevy na nové a roční vůz stojí skoro stejně a když ne, tak s min. rozdílem a v tom případě raději nové. Více jak dvouleté bych se bál koupit. Navíc je tu otázka výbavy a ne vždy se shodne s mými požadavky. Další věc, nechci auto s více jak 20-30tis km. Prošel jsem celej tipcars a prostě když už to auto nějakou výbavu  a motor má, stojí skoro stejně jako nové se slevou....

 

Ale to všechno je stejně jedno, prachy beztak nejsou....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno všichni mají členství na OC, tak to tady končí :D Pawouk se tam už aktivně zapojil :D

 

Klinte já ti to vysvětlovat už nebudu, ozák ti to psal taky, že si musíš vybírat a ne že vidíš na škodaplus první a je nevyhodny, jako včerejší O3 RS kombi v té stříbrné, cena je nesmysl.

třeba na laurinu sem měl oproti ceníkovce rozdíl cca 35%.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno všichni mají členství na OC, tak to tady končí :D Pawouk se tam už aktivně zapojil :D

 

Klinte já ti to vysvětlovat už nebudu, ozák ti to psal taky, že si musíš vybírat a ne že vidíš na škodaplus první a je nevyhodny, jako včerejší O3 RS kombi v té stříbrné, cena je nesmysl.

třeba na laurinu sem měl oproti ceníkovce rozdíl cca 35%.

 

To nemusíš, vím své ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jsou u lifta a combi stejné sedačky nebo jsou jiné??? Přední budou stejné, ale co zadek, když se podívám na fotky lifta a combi z boční strany, tak mají jiné dveře, ty sedáky jsou stejné s bočníma opěrkama, nebo je tam rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy: spatne si to pochopil, mel jsem 2002 a urcite ne Tourku. Jinak mela urcite dvouhmotu a na tom si trvam. Kotex ti sedne tecka.

Clinte: Ten Ram 1500 narozdil od toho posranyho Forda Rangera mel pneumaticky podvozek, zadne listy jako u R. 8st. automat, 3litr 6ti valec od V-Motori. 5,8 Hemi co pise Stringo je sice parada, ale spotrebu si nedovolim ani odhadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...