Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

stříbrná je nejprodávanější barva na škodovkách, před bílou a černou ;)

a spěchat po českých silnicích fakt nemá smysl, Jestli dorazím o 5min dřív nebo později, na tom nesejde. Dnes existují i mobily, že se může člověk ozvat a říct, že se opozdí  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že ty Treo kupuješ tu social edition jen proto, aby ti někdo něco neukradnul a nezáviděl? ;)

 

Stříbrnou jsem bral z několika důvodů. Za prvé, docela se mi líbí, za druhé, nevybral jsem si tenkrát z nabízených barev (ty příplatkové jsem nechtěl z principu), ze třetí, není na ní vidět tolik špína a škrábance a v létě poměrně odráží slunce. Pak třeba i dobře pasuje ke stříbrným doplňkům v interiéru (lišty na palubce a dveřích)

 

Příští auto asi stříbrné :D, i když ta modrá race a bílá metla třeba nemusí bejt špatná ;) (co bude za dva roky?....můžou bejt jiné barvy a z bílé se stane tuctovka, jako byla kdysi a jako je te´d černá)

 

Ale stříbrná...ta je věčná a vždy bude ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti domlátí závistiví spoluobčané tři nová auta, tak tě přejde chuť je nějak provokovat. První vzali dvakrát tyčí přes přední blatník a haubnu, další poškrábali a jednomu propíchali pneu, prokopli dveře atd. 1x Praha a 2x u Prahy, stojíme vždy na vyhrazeném místě pro auto, tedy nikoho nikdy neblokujeme, nikomu nedlužíme ani korunu a nikoho jsme nepřipravili o práci, zkrátka závist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však pěknější auto je schované v baráku, otloukánka nechávám venku. Jenže garáž mám daleko (975m - má montážní jámu), garážové stání u nás stojí víc než v Praze ( ročně z něho zaplatíš baráku za účto, fond oprav atd min 6 000 Kč), takže 5 roků a ušetřil jsem 30 000 Kč + 150 000 Kč za stání-  škody byly 2x  do 10 000 Kč, stále slušná úspora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ozíku já myslím, že ty s tím máš nejlepší zkušenosti, když ti na parkovišti chlap nechá odtáhnout tvou oktu... prostě pager,ale to nemusí taky pomoci... a sherlog to je prostě zabijárna, kdybych měl auto za 1,5 mega tak bych do toho už asi šel.

prostě 18k a 6600 ročně... ten poplatek 6000 za rok by byl ok, ale pořizovací cenu 18k + montáž někde 4k až 6k....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak, ani Sherlock není 100%, dneska natahnou auto do odstíněného náklaďáku a celá slavná GPS a GSM zařízení jsou v háji a na fetku, která auto rozbije kvůli rádiu to taky nepomůže, takže tak no... Je to spíš pro dobrý pocit že člověk dobře spí v domění že je auto chráněné, ale pokud ho chce někdo ukradnout a jde na jistotu, tak to prostě ukradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypískovaná skla jsou základ, na zamykání řadičky nevěřím. Nejlepší je mít vlastní zabezpečení, třeba vyřadit OBD2 :-), potom nemůže rychle vyblokovat imobilizér a většinou krade méně chytrý, ten skutečně chytrý ho jen posílá s krabičkou na imobolizér a klíči v ruce. Takže si neporadí. Na auto se nalepí značka jednoho zabezpečení a v autě je jiné :-). Se speciálním autem se kradou lepší auta než škodovka. Škodovky jdou na náhradní díly, na toto je stříbrná blbá, moc aut  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...