Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ano nejede. proč myslíš, že tak je nastaveno i řazení u sportovního modu u DSG? to že lidi neumí řídit a řadit je věc druhá. bavím se o maximálním potenciálu auta.

jak chces vyuzit maximalni potencial u 1.25 GDi, nebo 1.2 TSI? ten objem proste nicim nenahradis...  :kol-31:

 

Ozi světla jsou inviduální věc vnímavosti jedince. Já nejčastěji používám plné dálkové, abych oslnil kreténa co oslnil mě. Jinak je používám opravdu sporadicky.

Ad benzínové motory. Je to jednoduché. Na určitý objem vzduchu je potřeba určité množství paliva. Čím víc vzduchu (turbo dodá) potřebuji více paliva.

Jo to je jasny, ja taky dalkovejma moc nesvitim, moje srovnani bylo mysleno spis na kratky svetla.

Spotreba taky jasny, rozdil je z meho pohledu hlavne v chovani toho motoru, ktere je u TSI vic dynamicke. Jinak resit litr sem nebo tam, to je nesmysl, to bych ani nemohl vjet do prahy, nebo jen v casech kdy tam nikdo nejezdi...

 

Petrrr: jenže Ozákovi se za to cvaká ;)   Za každou položku kilčo, jak jinak se mu vrátí investice do zařízení ;)

tys nekdy neco platil???  :kol-46:

 

Ozák: si to přepni do green lajnu :kol-46:

ani nahodou, si nebudu vypalovat ocicka tou osklivou zelenou, cerna je prijemnejsi... :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaktože si kokta kupuje auto s motorem, který nejede? Já to vím - protože 1.8 TSI není žádné sportovní náčiní, ale jen motor pro obyčejné průměrné řidiče a těm jeho výkonové parametry naprosto dostačují, taktéž Octavia není žádný sportovní stroj. To jen někteří ji z toho dělají. Až si budu chtít pořídit něco, co skutečně jede a ne nějakou přičiplou kraksnu, kde se člověk musí bát, kdy se to rozletí, tak nepůjdu do salonu značky Škoda, ale někam jinam.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa to je cvrkot. Jezdím jen tlumené i když jedu 180. O to víc nechápu lidi, co jedou 80 na dálnici s dálkovými. To samé TIR.

Turbo je asi o zvyku. I přes všechny "výhody" bych dal přednost pořádně atmošce. Asi jako vyhoněné kuře a nebo kuře od maminky z domácího chovu.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, musim se zastat TIR, az pojedes denne celou noc tak budes mit i ty pridavne na strese jako maji oni. Dle statistik se v prumeru vyuzivaji dalkova v 10% coz je pry malo a tak delaji ta svetla co furt sviti dalkovyma a prekazky obsviti. Nevim jak se to jmenuje. Premiovky to zacinaji mit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já spíš pawouku nechápu co tady řešíš nebo na koho to píšeš. jestli na mě tak nevím proč.  radši to řešit ani nechci.

 

ozi zrovna s 1.2 TSI jde taky udělat hodně parády, pokud člověk umí řídit... 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já spíš pawouku nechápu co tady řešíš nebo na koho to píšeš. jestli na mě tak nevím proč.  radši to řešit ani nechci.

 

 

Proč? Já nic neřeším, jen reaguji na tvoje příspěvky. Problém s TSI máš ty, já ne. Já tady neskuhrám, že to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bylo 2.0 FSI.  slušnej motor, bohužel ho přestali nýmandové dělat.

Tomu říkáš pořádná atmosféra? Srandisto. Že se s tím moc neuchytili a to nemluvím o eskapádách s vrstvenou a homogenní směsí. Zlaté TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa to je cvrkot. Jezdím jen tlumené i když jedu 180. O to víc nechápu lidi, co jedou 80 na dálnici s dálkovými. To samé TIR.

Turbo je asi o zvyku. I přes všechny "výhody" bych dal přednost pořádně atmošce. Asi jako vyhoněné kuře a nebo kuře od maminky z domácího chovu.

jo pekna atmosfera je zajimava, akorat do Octavky by to musela byt aspon VR6 ane 2.0 FSI, ktere s tim sice jelo, ale zadnej slagr...

 

s tema svetlama souhlasim s Petrem, ja treba kdyz jedu vnoci pres Brdy nebo ty obory z Revnicova dom, tak bez dlouhych je to na nic, s nima se da jet aspon 70 :)

a to ne kvuli dosvitu, ale spis ze to vezmou tak pekne dosiroka to svetlo pak. (jo mluvim o pazoutovi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda. Škodovka byla vždy trochu mimo. S 2.0 fsi zkušenosti nemám.

Ad TIR. A proč chrápou každou chvilku na nějaké bezpečnostní přestávce. I když je pravda, že za 4 hoďky jsem z Prahy v Katowicích a oni někde u Olomouce.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono obecne me na TIR vadi spousta veci, ale jsou okamziky kdy sem jel treba pres Tatry a borec mi delal den, byl jsem za to rad...

ta jejich rychlost musi bejt hrozne unavna ;)

 

 

2.0 FSI je takove vycichle, umi se to rozvasnit, ale ma to celkem male spektrum pouzitelnych otacek.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me byla 2.0FSi omyl. melo to 110kW, ale dynamikou to absolutne neodpovidalo a bohuzel, spotreba byla uplne mimo. co se tyce spolehlivosti, tak nemuzu uplne soudit, ale co jsem slysel, tak to zrovna spolehlivosti neoplyvalo (ale samozrejme, co kus to kus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spolehliost nevim, v mem okoli jsou jen dva kusy a oba jsou super spolehlive - jeden ma nakrouceno asi 200tkm bez problemu a druhy je predelany na plyn na denni dojizdeni skoro 400km a nakrouceno ma celkem pres 300tkm a tam se delala akorat dvakrat spojka a jednou prevodovka, coz si myslim, ze neni chybovosti, ale spis stylem jizdy ridice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejich výskyt zde na foru (a nejen zde) je naprosto marginální, to svědčí o oblíbenosti této motorizace. A ono se ani není moc čemu divit, žere to, stálo to šílený peníze, takže diesely to mu daly na prdel v prodejích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozáku, že ti huba neupadne, si vzpomeň na Šestce, jak jsi mi tehdy poprvé kódoval nahoře cornery na parkingu, sem ti dal přece kilo na čelo, druhý kilo jsi chtěl do kapsy od košile a třetí jsem ti zastrčil jako ruličku do levého ucha ;)

 

ještě jsi řikal, že se ti alespoń trochu zaplatí SW. No a pak přišli vyžírkové a ty jsi jim to kódoval a oni jen dík...dík..dík ;)

 

Jenom já se zachoval jako pravej gentleman a lord ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise Pawouk, to bylo poprve :)

a hlavne to jeste nefungoval klub a ostatni mimo klub to plati i nadale... :)

 

dokonce myslim, ze na prvnim sraze mi nekdo neco daval, ale to si napamatuju. kazdopadne origo vag se od te doby jeste porad nezaplatil... :( asi budu muset zvednout ceny...  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...