Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kokta, ja tu vanu odrel a plast nechytl ani prd, navic jestli se podari a pujde auto niz, tak radsi plech nez plast, a muzu jezdit trochu vic vklidu

 

Clinte jedinej motor, kterej netesni mas ty. Dyt uz ani nemusis na vymeny oleje jak moc a casto dolejvas :kol-138:

 

jo a kokto tady je krasne, trochu chladno, ale sucho bez naledi a snehu :kol-142:  takze muzu dneska vklidku jet CarCOOLcou, protoze odpoledne prezujeme a pak uz nas zima nezastavi :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takovej Clint umí vypouštět olej bez sundání krytu i dokonce bez povolení vypoušťáku. Má totiž asistenta automatické vypouštění oleje, ale já bych ho nechtěl, není to dokonalé, filtr se sám vyměnit neumí a nový olej nalít taky ne. Hold nevychytaná novinka  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no panove, jsem rad ze je tu po mne shanka, problem ale je... jako ostatne v tomhle state, o nas bez nas... navrhli jste termin a nez jsem stihl napsat pripominku, tak byl definitivni...

 

tudiz se nemohu zucastnit z nekolika duvodu:

1) mam aktualne sluzebni auto - cili muzu jit domu ve 14h, to jest jet z Prahy do strednich cech (1h) a pak zpet v nejvetsi spicce pres prahu soukromym autem... coz je pro mne nerealny

2) prijede mi dnes dodavatel a jdeme to samozrejme jak se slusi a patri zapit (bohuzel, mam to sluzebni auto, takze kofolonizovat se stejkem a muj sef ma taky sluzebaka, takze ten se aktualne taky tesi :D)

3) jak jsem jiz zminil, kolony po praze, pisu si statistiky a pondeli a dnesek je zas peklo, nechapu proc, mozna je nekde nejaka uzavirka/oprava/omezeni, ale je to zase vsude ucpany a kdybych neklickoval, tak jezdim 2h (aktualne mam dlouhodoby celkovy prumer kolem 45m, leto kolem 35m, zari/rijen 55m); takze i z tohodle pohledu ikdybych mohl, nejspis bych nejel - respektive bych koukl do map a podle cerveny az cerny barvy bych se rozhodl, ale statistika mluvi dopredu a nejspis bych nejel. Mimochodem vim ze to vypada jako cire blaznovstvi (taky kdyz jsem si to zacal psat jen kvuli spotrebe u sluzebaku, tak mne to otravovalo), ale ono to fakt funguje a s jistou pravidelnosti se da predpovidat dopravni (ne)obsluznost po praze.... treba staci aby v nedeli v lete predpovedeli na utery dest a uz vim, ze v pondeli musim jet o 20 min driv, jinak to bude zasekany a v utery to same... take obvykle na me trase plati, co 1 min zpozdeni, to 2 min v kolone... je to k smichu, clovek nad tim krouti hlavou, ale ono to tak na 40% (mozna vic) funguje... uz mi obcas i nekteri volaj (ti co se predtim posmivali), v kolik maji jet domu, jaka je ten a ten den nejlepsi hodina... bohuzel vozim domu i pritelkyni a ta proste ke me dorazi az dorazi, takze nejde jezdit v ty nejlepsi casy a proto ty moje prumery cesty dom jsou horsi nez by mohly byt, ale jakmile jedu sam, hned je to znat.

 

A to zase bude ustepacnejch poznamek :D, jenze pip panove, ono to fakt funguje.

 

A samozrejme, kdy dame ten zimni sraz?

 

Edit:

uf, konecne se mi podarilo zmenit ten podpis, problem byl v tom, ze jsem tam mel vic jak 3 radky, takze mate smulu a novy auto tam psat nebudu (a ze jsem se pekne rozepsal :D) - musite si pockat na sraz, ale musi byt neformalni

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic no, jsem tady v klubu relativně novej a tak pro mě zůstaneš něco jako paní Coloumbová, o které se jen mluví, ale kterou nikdy nikdo neviděl. To tady samá chvála na Radiuse ze všech stran :kol-28:  . Člověk si říká, kdo pak asi je ten tajemný týpek a že třeba přijede na sraz, no a ono nic.  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove vikend, ja su z vesnice, tam se chlasta o vikendu

jen prazaci chlastaj v tydnu, protoze o vikendu jezdej na chaty, aby meli chvili klid a odpocinuly si plice od smogu

 

A nejvetsi problem jsou fakt dodavatele, je to domluveny mesic dopredu, zitra tu maj i skoleni a nejde se jen tak sebrat a rict, sorry, jedu do "Lan" za Skodovkarema. A gol fakt je, ze to je snad jedinej den, kterej mam obsazenej do 6.12.2013 (kdyz jste to dohadovali, tak jsem mel jeste dalsi 2 dny obsazeny).

 

A taky se vlastne nemuzu podivat na Koktu. Clovek kterej na to ma a koupi si benzin, zradil cele muzske pokoleni! Pral bych ti litrovy Citigo na plyn :D, abys do neho mohl lit peroxid na ofinku (kdyz ti ani beno na volnobeh nevoni) a atmosferu kvuli tomu, jak furt nadavas na turba. A Citigo proto, ze vypada jako kombik a je v nem min mista, nez v liftbacku!

 

Petrrrr:

ja nejsem Maverick, ja se aspon nekdy ukazu :), tedko bych mel byt na srazu v Baumaxu, nic mi tomu zatim nebrani

 

Pawouk:

Jak jsi dostal do podpisu ty 4 radky? Na to musim mit vyssi sarzi?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius:

Taky být z vesnice a souhlasit s tebou, za normálních okolností když vidím pražskou SPZ, se mi naježí chlupy na rukách a ne jen na nich, hlavně v pátek k večeru a nebo v neděli k večeru. Ale lituji je, musí mít plíce jak horník z Ostravy a tak jim odpouštím ty ucpané silnice napříč republikou v pátek směrem od Prahy a v neděli směrem do Prahy :kol-28:  

 

Pawouk:

Clint mít také 4 řádky, on taky být člen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím umýt auto, svítí sluníčko :-(, potom na poštu a následuje cesta napříč Prahou :-(, samá pěkná věc, doufám, že večeře bude OK  a diagnostika vydrží, od rána se nedaří, vezmu si větší kladívko, vzpoura strojů  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Peugeot byl nejlepsi vuz, jakej jsem kdy mel a jakej vlastne kdy mohl spatrit svetlo sveta... taky procestoval celou Evropu, byl proste vsude, i na trajektu se plavil... zato moje O1 nebyla za hranicema - byla z druhy ruky a bal jsem se, aby nekoukly nemecky blumy na popelnik, nemel jiny SN a nejel jsem domu Elefantem :) (jako se stalo kamosovy s Passatem... sice je ukecal ze to je jen popelnik, i tak ale musel na Adama a pekne prohlidka, jestli neveze nejaky zbozi)... s O2 jsem se do nemec jel podivat a po tech 15ti (mozna i vice) letech se to tam dost zmenilo

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...