Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A z toho uz jsem vyrostl prave zacinat od sebe min. v nekterych vecech. Ale nechme fylozoficko-socialnich uvah. Az tady budou vsude cmoudi a budou nam rezat hlavy, budeme resit jine, dulezitejsi otazky. Popr. az se tady budou prohanet ruske tanky a Clint za kapku nafty jim vcele pruvodu bude ukazovat cestu na zapad. :D

Pancho neni to na Jarove, nybrz tady u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak politicke okenko. Vratila se kolgyne Ukrajinka do prace z materske. Mel jsem prilezitost si s ni o situaci na Urajine promluvit. Zila a stale ma pribuzne ve meste Cerkasi, coz je cca 700km od mista boju ( u nich 700km je asi jako u nas Praha - Vary tedy zadna vzdalenost) A i u nich uz se nasly bomby. A jeji nazor, staci kdyz to shrnu ze plne zapadni, ze ta moderni technika co se tam prohani v zivote ukraina nemela. Keci o fasistech jsou pry uplne scestne, u Putina ( jinak ona pracovala i v Rusku jako projektantka a Rusky umi velmi dobre) je kazdy prozapadni ukrainec fasista. Tedy proste vse co se daty tvrdi jako protiruske ma blize k pravde nez to co se tady Putin snazi pomoci soukmenovcu hlasit v diskusich, nekterych clancich atd. Tedy jen zajimavost pro rozsireni obzoru pro ty co se zajimaji a zajima je nazor i od lidi, kterych se to bohuzel opravdu tyka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni chrapou, nikdo tady zase. Ja si tady placam svoje nemocna jatra. Chci Pawouka navest na tu spravnou stranu. Stranu zlocinu aby nam furt, co by piratum nekazil reputaci a kdyz uz neprekracuje rychlost, taky aby se svezl bez znamky alespon. :D Clinta zase obratil spravnym smerem tam kde zapada slunce a odhodil srp a kladivo a nebo to odnesl alespon do sberu aby mel na zimni pneu a nikdo to tady necte.

Jooo to kdyz napise roman Radius to se vsichni muzete utlouct. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rusové jsou úplně mimo, pro ně je každý, kdo je se západem a nesouhlasí s nimi fašista, nebo nacista... Aniž by ovšem věděli, co to ten fašista (či fašismus), ve skutečnosti je. Přitom nejvíc nacistů, lépe řečeno neonacistů (ve smyslu skutečných nácků s hakenkreuzem), je v Rusku. Podle dostupných údajů jich je někde kolem 85 000, což je polovina neonacistů na celém světě. Nějak těm vylízaným palicím nedochází, že pro ty skutečné německé nacisty byli Rusové podlidi, určení k likvidaci, či otrocké práci. :kol-44:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni chrapou, nikdo tady zase. Ja si tady placam svoje nemocna jatra. Chci Pawouka navest na tu spravnou stranu. Stranu zlocinu aby nam furt, co by piratum nekazil reputaci a kdyz uz neprekracuje rychlost, taky aby se svezl bez znamky alespon. :D Clinta zase obratil spravnym smerem tam kde zapada slunce a odhodil srp a kladivo a nebo to odnesl alespon do sberu aby mel na zimni pneu a nikdo to tady necte.

Jooo to kdyz napise roman Radius to se vsichni muzete utlouct. :D

Já mám novou známku vždy v prvním týdnu v prosinci. Protože se znám - pak bych na to totiž určitě zapomněl. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade musim lobovat uz v listopadu. Ja ji mam od konce listopadu jako darek k narozeninam, presto lepim az nejzassi termin a duvod jednoduchy, jezdim denne a kdykoliv obzvlast v zime muze prilitnout kaminek a vymena okna by byla komplikaci pro znamku. Tedy pro sicher, co nejdele mit starou znamku. A ze zapomenu se nebojim, koukej dnes na zpravy a vsude ti to 20x pripomenou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta - zrovna kdyz mluvis o poste, tak u nas to funguje tak, ze kolega co se stara o auta dojde na postu a udela objednavku, objedna nam tech cca 300 znamek o potrebuje a do dvou dnu je maji a jen si je vyzvedne... ;)

 

pawouk: to vis, ja neznam mhd, tak potrebuju mit jistotu, ze budu mit jak dojet do prace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem darek od Skofinu, na sluzebni auta. malej hadricek prej ultra specialni odstranovac lepidla a zbytku znamky na skle. krom odstraneni znamky, jsem si tim UFO hadrikem zasral pulku skla a ted resim, jak odstranit skvrny z hadriku... grr

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D super darek... :)

 

motosman, to vypada, ze to auto muselo stat v nejakym pruhu a on jak to do nejak nakouril, tak ho odhodil na manika, kterej uz byl asi nekde vedle. jinak si to vylozit neumim...  :kol-32:

a jestli fakt sel menit pneu v pruhu, tak to byl fakt sebevrah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis mit ani lih, staci okena Clin s alkoholem. Znamku jsem vcera menil po jizde po vytopeni interieru a i kdyz se trhala sla dolu po kouskach, tak sla i s lepidlem a ani tu okenu jsem nepotreboval. No a kdyz znamku clovek nalepis rovnomerne s A sloupkem vypada to dobre z venku ale blbe zevnitr. Kdyz podel spodni hrany palubovku dolni hrany okna tak to vypada dobre ze vnitr ale blbe z venku. Tedy je to veda nalepit tu znamku, zvolil jsem variantu A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikdy se sundáním známky ze skla neměl problém. Celej fígl spočívá v tom, že se nemá sundávat na mrazu, ideální po jízdě, nebo nahřát fénem a pak jde dolů uplně luxusně, i v celku....zbytek lepidla ze skla tech. benzínem.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem jel na 2014 znamku do Prahy a zpet. celnici na sjezdu na dalnici, celnici u Prahy na dalnici. na ceste zpet jsem je predjizdel u sjezdu na Sadskou :) jako respekt budili ale, jen co je pravda! no a protoze jsem si u toho cvrknul, tak jsem si hned radsi koupil 2015

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...