Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Neco pro Pawouka. Je pekna, ale ac na 16" 205 furt je to koza, nevim cim to ze v reklame je to temer plazivka. No a nektere detaily oproti R tam jiz jsou vyresene, jako treba sklapeni operadla ruzici, plastove nabehy isofixu. Lepe tvarovana sedadla a hezci. Zase, neni multifunkcni volant, tapeci dveri bez textury hnusnejsi jak u Rapida, u klasickych halogenu zarovka H4. A sterace hnusny Valeo- raminko neni cele v gume, gumovy je jen spoiler. Jinak tento kousek za 334. To jsem dal skoro za Rapida v mnohem lepsi vybave pred 2 lety.

post-10015-1422943951,5131_thumb.jpg

post-10015-1422943965,2244_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, tady se to v noci nějak rozvášnilo  :kol-29:

 

Každopádně, Admin má právo (jako každý zde na foru) založit si topick jaký chce, pokud neporušuje pravidla, to je jako když sem dáme odkazy na nějaké prodejce třeba s LEDkama a příslušenstvím, také děláme vlastně reklamu ač to nemyslíme zle...

 

Na druhou stranu, AAA jsou zloději, zloději a lidi jsou tak hloupí, že ještě jsou rádi, že v AAA pořídili tak úžasné a levné auto a dokonce to má certifikát od CEBIE... no každého věc, jak si to dokáže v hlavě srovnat. :kol-31:

 

 

PETŘE, dneska jsem tu Fabii viděl na živo, v takové zvláštní modré barvě, ne tahle race co je na fotce, byla to jiná a musím říct že je to pokrok v designu o 100% koza už to není, je to fakt proporčně udělané pěkně a to Fabii opravdu nějak nemusím  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto resim zadni brzdy, prodlouzeny chod rucni brzdy, napinaci paka u kola se nevracela do puvodni polohy na doraz. Nakonec to reklamace nebude, vse je ok, jen se cisti brzdy a jako bonus jsem si tam objednal tu pruzinu ktera pomaha tu paku vracet, standartne pouzivana u Passatu apod.

post-10015-1422946243,884_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si snad budu muset někdy pořídit nové auto. Abych poznal kouzlo reklamací.

jj, doporucuju, ja mam taky druhou reklamaci s CarCOOLkou - druhe zrcatko se loupe lak  :kol-32:

 

Neco pro Pawouka. Je pekna, ale ac na 16" 205 furt je to koza, nevim cim to ze v reklame je to temer plazivka. No a nektere detaily oproti R tam jiz jsou vyresene, jako treba sklapeni operadla ruzici, plastove nabehy isofixu. Lepe tvarovana sedadla a hezci. Zase, neni multifunkcni volant, tapeci dveri bez textury hnusnejsi jak u Rapida, u klasickych halogenu zarovka H4. A sterace hnusny Valeo- raminko neni cele v gume, gumovy je jen spoiler. Jinak tento kousek za 334. To jsem dal skoro za Rapida v mnohem lepsi vybave pred 2 lety.

protoze je podle me na 17" v te reklame a urcite je snizena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vídávám každý jednu zrovna v této modré a nepřijde mi, že by to bylo tak vysoké. Na té Petrově fotce je to dost vidět - nemělo to nějaký paket pro špatné cesty? Na fotkách a autosalonech to bývá snížené (stažené řemeny)... A jak jsi to myslel s tím stěračem? Nějak tomu nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na druhou stranu, AAA jsou zloději, zloději a lidi jsou tak hloupí, že ještě jsou rádi, že v AAA pořídili tak úžasné a levné auto a dokonce to má certifikát od CEBIE... no každého věc, jak si to dokáže v hlavě srovnat. :kol-31:

 

 

 

 

Stringo, je to trochu jinak. AAA jsou zloději, pokud jsi blbej a necháš je. Prostě to zkusí.  Pokud je člověk trochu chytrej a obrní se časem, trpělivostí, má vyhráno a výsledkem je spokojenost na obou stranách. Jako já, už jsem s nimi jednal 5-6x, několikrát jim prodal auto a párkrát i koupil. Před prodejí si obšlápnu konkurenci a zjistím cenu. Pak jim dám auto a řeknuu jim, kolik mi kde nabízí a že pokud se dohodneme, musím dostat zákonitě víc. Oni to zkusí, nabídnou méně, já však sedím a usmívám se. nabídnou víc, já však sedím a dál se usmívám. Řeknou, že už víc nedají, já se usmívám a mám se k odchodu. Oni odskočí, přijde někdo jinej a nabídnou o litr-dva méně, než jsem požadoval. protože jsem si ovšem nabídku jiných bazarů u nich slovně nadhodnotil, mám ve finále to, co jsem chtěl a dosáhnu oboustranné spokojenosti.

 

Před koupí v AAA je nutné si obejít jiné prodejce a zajistit si dostatek finančních kalkulací, které si beru s sebou k nim. Pak si sednu, zapálím doutník a řeknu jim o jaké auto mám zájem. Oni si radostně zamnou ruce a začnou předhazovat nehorázné kalkulace. Ale já jen tak sedím a usmívám se. Oni sníží procenta, ale já nereaguji, jen jim to vrátím s úsměvem do ruky a dál sedím. Oni se mezitím vystřídají, přijde někdo jinej a vyjede mi jinou kalkulaci. Já mu řeknu, že se snad zbláznil, pěkně vyndám kalkulačku a ukážu mmu, o kolik přeplatím. Pak zamávám papírama od jiných bazarů a firem a rázem se dostávám do přijatelných mezí ;)

 

Poslední auto (fábka manželce), které jsme koupili byl úžasnej kup. Kromě provozních kapalin jsme nemuseli dát korunu na údržbu a opravu. Všechno super, opravdu spokojenost.

 

 

To víš, že jsem v AAA zažil lidi, co máchali rukama a vykřikovali, že oktávku za tři tisíce raději pošlou ze skály :D :D Ve finále ovšem lidi prodávají doslova šrot, stočené km, auta splácaná ze tří atd atd....Pak se není čemu divit, že AAA nevezmou za tyhle auta na sebe zodpovědnost.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť jsou skoro stejné...

Automat mně nezajímá, ale ono to bude pak zajímat majitele, až tady budou skučet, že jeden servomotor stojí přes pět litrů. Tak, jak to zjistili majitelé elektricky ovládaných dveří, že ta sranda pak něco stojí. Je to vždy něco za něco. Já to beru z praktického hlediska. A navíc je mi Superb celkem ukradený, nehodlám si ho pořizovat.

 

Policisté z Jaroměře čelili útoku rozzuřené jalovice :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...