Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mladou jako mladou, nebo mladou jako mladou. Mi nabízíš svojí starou? Co za ní chceš? taky záleží v jakém je stavu. Může být sice mladá, ale hodně nalítáno. Vem ji na čaj. Já ti dám tu kofolu a ty mě tvojí starou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma tlačítkama...moc to nechápu to loupání. Pokud si pamatuju, šahal jsem na ně za ty 4 roky jen párkrát, nic jsem nepozoroval, stále jako nové.

 

Jinak pokud byste chtěli mladý kočky do pelechu, na to je Pancho expert. Šéfuje nejmenovanému nightclubu v Praze a dohodí samice podle vašeho výběru až domů svým RS-em. Jízdou je nadráždí a jsou pak prej jako tygřice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že zmizely příspěvky, čáry máry fuk.  Možná bude lepší vymazat celé vlákno ne? Když stejně lidi co se tam podívají nyní, zdaleka neví proč se vlákno uzamklo, vymazány i příspěvky slušné. Hold te´d už se diskutovat nemůže, páč by se to někomu nehodilo do krámu. Nedávám za vinu to, že admin si založil vlákno s tímto tématem, ostatně proč ne, pro někoho je to zajímavá informace a říkali ji i v rádiu. To že někdo s AAA nesouhlasí je věc druhá, je řada lidí co jsou spokojeni. Možná i admin chtěl o tomto rozjed debatu, kdyby ne, vlákno by si zamknul rovnou sám. Tedy postup v tomto směru se mi zdá poněkud nešťastný, ač s Tebou Pawouku ve většině věcí souhlasím, nezlob se, ale toto bude vyjímka. Pravda, následnou debatu po naší výměně názorů jsem tam již nesledoval. Tedy budu v duchu doufat, že diskuse se zvrhla tak, že byla mimo pravidla fóra aby se tento krok dal obhájit. děkuji a k tomuto tématu též končím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když smažeš jen "závadné" příspěvky, tak tam zůstanou prakticky jen reakce na ně. A to je naprosto k ničemu. Není povinností moderátorů zdůvodňovat, proč někde něco mažou, pravidla jsou jasně daná a závadné příspěvky se mažou bez předchozího upozornění. Pokud ti zdejší pravidla nevoní, nechápu tedy, jak jsi je mohl svojí registrací odsouhlasit a vesel tady fungovat. Někdy si hoši nevidíte ani na špičku vlastního nosu. A navíc různých témat, kde se řeší AAA, je tady na foru víc, tak neskuhrej. Já se tady s každým nemůžu a nebudu mazlit. Mám docela velkou trpělivost, ale co je moc, to je moc. A pokud to ještě někdo nepochopil, tak toto forum je vlastně jen "přívažek" webu skodahome.cz, jehož články tam admin (majitel) anoncuje. Tečka.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napsal jsem dloooouhý odstavec, smazal jsem ho. Povíme si to Pawouku face to face, neber to jako nějakou krytiku, napsal jsem jen svůj názor na věc. A jako moderátor mi ovšem nemusíš nic odůvodňovat, ani jsem o to nežádal, tady ovšem tě beru víc jako Pawouka a známého než moderátora a tvůj názor mě zajímá a ten si povíme Live, (umíš chytat střely do zubů ? ) Nemusíš se hned čertit, však jde o hovno. 

S tím, že když třeba nesouhlasím s pravidly (což jsem neřekl - já je totiž nikdy nečetl :-) :-) :-) ), že tady nemám co dělat. Ty nesouhlasíš s trendem downsizingu, proč sis koupil downsizingový motor? Někdo nesouhlasí s jadernou energií - proč doma svítí? Někdo nesouhlasí s úvěrovou smlouvou na byt, auto apod. přesto jí podepíše atd. Proč? No protože mu nic jiného nezbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy nebudeme zas tak vážný, to sem k pirátům nepatří. Tedy MÍR a slunce v duši, na důkaz našeho přátelství si navzájem plivneme na monitory. no i když to se blbě udělá, tedy každej si plivne na ten svůj. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napsal jsem dloooouhý odstavec, smazal jsem ho. Povíme si to Pawouku face to face, neber to jako nějakou krytiku, napsal jsem jen svůj názor na věc. A jako moderátor mi ovšem nemusíš nic odůvodňovat, ani jsem o to nežádal, tady ovšem tě beru víc jako Pawouka a známého než moderátora a tvůj názor mě zajímá a ten si povíme Live, (umíš chytat střely do zubů ? ) Nemusíš se hned čertit, však jde o hovno. 

S tím, že když třeba nesouhlasím s pravidly (což jsem neřekl - já je totiž nikdy nečetl :-) :-) :-) ), že tady nemám co dělat. Ty nesouhlasíš s trendem downsizingu, proč sis koupil downsizingový motor? Někdo nesouhlasí s jadernou energií - proč doma svítí? Někdo nesouhlasí s úvěrovou smlouvou na byt, auto apod. přesto jí podepíše atd. Proč? No protože mu nic jiného nezbývá.

Nee, s downsizingem jsi trošku mimo.  :kol-28:  Jenže ani on není stejný. A o pravidlech ani nemluvím, protože ty nečte asi nikdo a pak se diví.  :kol-32:  Jakej kanón si na mě přivezeš do krušárny? :kol-143::kol-48:  Abych začal dělat protiopatření. :p   post-32075-0-62435300-1423068275_thumb.j

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na Petrrra se nesmíš zlobit Pawouku, on je hodnej a je s ním sranda, ale někdy je mimo, to má z toho, že je zblblej Obamou :D :D

 

Kdybys ho viděl na střelnici, v cíli viděl rudý a běhal a střílel jako vyšinutej :D   Když mu došly náboje, cvakal naprázdno, musel jsem mu to říct, že už ostrý došly ;) Kdybych si bejval vzal na sebe masku svého oblíbeného Putina, tak by mě snad vodkrágloval :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...